Latvijas sieviešu volejbola izlases trenere: Paies laiks, līdz darbs nesīs augļus

Latvijas sieviešu volejbola izlasei Jaungada svinības bija visai nosacītas. Latvietēm Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīrā vēl jāaizvada divas spēles – pirmā no tām jau sestdien, tādēļ komanda trenējas arī gadumijā.

Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīrā Latvijas volejbolistēm klājas pagalam vāji – četri zaudējumi četrās spēlēs. Sieviešu volejbola izlase pastāv vien septiņus gadus un progress ir, bet tas pagaidām ir lēnāks nekā cerēts. Valstsvienības galvenā trenere Inguna Minusa intervijā Latvijas Televīzijā uzsvēra, ka līdz panākumiem vēl jāpagaida, jo centīgi jāstrādā, bet apsteigt laiku nav iespējams.

"Sākumā ir melnais darbs. Kamēr darbs nesīs augļus, būs tie zaudējumi," teica Minusa. 

Latvijas izlases veidošanas principi ir mazliet pārveidoti un mērķis ir maksimāli motivēt jaunās spēlētājas, paskaidroja izlases trenere. Viņa uzsver, ka komandā pulcētās meitenes var būt amatieres, bet strādā profesionāli.

Pacietību nezaudē arī izlases spēlētāja Kristīne Dzierkale. Viņa atzīst, ka sezonu bez panākumiem iesākt bija grūtāk, bet tagad komanda ir gatava turpināt strādāt, lai progresētu.

Soli augšup šo gadu laikā veikušas vairākas spēlētājas. Ja pirms septiņiem gadiem latvietes ārzemju klubos netika, tagad jau piecas volejbolistes ikdienā spēlē ārvalstīs.

Latvijas izlasei šogad pirmā spēle būs sestdien Jelgavā pret bosnietēm, bet nākamnedēļ pēdējā kvalifikācijas spēle paredzēta izbraukumā pret Spāniju

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Volejbols
Sports
Jaunākie
Interesanti