Kas jāmaina Latvijas sportā? - Handbolā tiesvedība un krimināllieta par naudas izsaimniekošanu

PK posms rollerslēpošanā

Eiropas čempionāta atlase volejbolā sievietēm. Spānija – Latvija

Latvijas sieviešu volejbola izlase pakutina nervus, bet piekāpjas Spānijai

Sestdien Latvijas sieviešu volejbola izlase Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīrā izbraukumā ar 1-3 (17:25, 15:25, 25:22, 20:25) piekāpās par favorītēm uzskatītajai Spānijas valstsvienībai.

Latvijas rindās ražīgākā punktu guvēja bija Annija Jurdža, sakrājot 12 punktus, bet vēl 11 punktus pievienoja Liene Šimkus. Paula Nikola Ņečiporuka guva deviņus punktus, bet Anna Rīta – astoņus punktus.

Pirmo setu veiksmīgāk iesāka latvietes, bet jau pašā ievadā spānietes izlīdzināja rezultātu un ļoti ātri guva drošu pārsvaru. Seta beigās latvietēm izdevās nedaudz samazināt rezultāta starpību, taču spānietes bija meistarīgākas, un pirmais sets zaudēts ar 17:25.

Pirmā seta spilgtākās epizodes

Arī otrajā setā latvietes iesāka krāt punktus, bet drīz vien pretinieces izvirzījās komfortablā vadībā, un arī uzvarēts sets. 15:25 – latvietes piekāpās ar desmit punktu starpību.

Otrā seta spilgtākās epizodes

Trešajā setā turpinājās Latvijas volejbolistu nedienas ar servēm, bet spēle izlīdzinājās pie rezultāta 8:8. Seta galotnē Latvijas volejbolistēm izdevās izvirzīties vadībā ar trīs punktu starpību – 23:20, liekot panervozēt pretiniecēm. Un ar 25:22 izdevās uzvarēt šo setu.

Trešā seta spilgtākās epizodes

Ceturtā seta ievadā vadībā izvirzījās Spānija. Seta vidū latvietēm izdevās pakutināt pretiniecēm nervus, samazinot rezultāta starpību, taču spānietes izrādījās meistarīgākas. Ar 25:20 pārākas bija spānietes.

Ceturtā seta spilgtākās epizodes

Mūsu dāmas spēlē E apkšgrupā. Sestdien ar 0-3 Latvijas volejbolistes piekāpās Slovākijas izlasei, bet trešdien ar 3-2 uzvarēja Dāniju.

Savukārt Spānijas izlases rēķinā jau divas uzvaras – gan pār Slovākiju, gan pār Dāniju.

Nākamā spēle izlasei 4. septembrī Rīgā, kad meitenes centīsies revanšēties pāridarītājai Spānijai.