Latvijas pludmales volejbolistu dueti jau sāk gadu Pasaules tūrē

Četri Latvijas pludmales volejbola pāri gada pirmajā nedēļā jau sāks cīņas Pasaules tūres posmā, kas telpās risināsies Nīderlandē. Trīs dueti startēs pludmales volejbola trenera Genādija Samoilova vadībā, kurš Latvijas Radio pastāstīja, ka ir apmierināts ar iespēju janvārī pārbaudīt sportistu spēkus četru zvaigžņu turnīrā.

Uz Nīderlandi devās Aleksandrs Samoilovs/Jānis Šmēdiņš, Mārtiņš Pļaviņš/Edgars Točs un Tīna Graudiņa/Anastasija Kravčenoka. Latviju pārstāvēs arī Rihards Finsters/Aleksandrs Solovejs, kuri tāpat kā Graudiņa/Kravčenoka cīņu sāks kvalifikācijā. Samoilovam/Šmēdiņam un Pļaviņam/Točam jau ir garantēta vieta pamatsacensībās. 

Treneris Genādijs Samoilovs par turnīru Hāgā un sezonas plāniemInita Kresa-Katkovska

  Pēc turnīra Hāgā līdz janvāra vidum vēl paredzēts startēt Eiropas Volejbola konfederācijas (CEV) "Masters" līmeņa sacensībās Čehijā. Pēc tām Graudiņa atgriezīsies uz mācībām ASV universitātē, bet Genādija Samoilova pārraudzītie puiši, kam pievienosies Kravčenoka un Mihails Samoilovs, dosies uz treniņnometni Ēģiptē. 

  Graudiņai/Kravčenokai jaunajā sezonā galvenais mērķis būs U-22 Eiropas čempionāts Jūrmalā, kur Latvijas pāris grib atgriezt sev reiz jau piederējušo titulu. Treneris cer, ka meitenes šogad sagatavosies labāk un parādīs sekmīgu sniegumu.

  Turnīrs Hāgas pilsētā ilgs līdz 7.janvārim.

  Kļūda rakstā?

  Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Volejbols
  Sports
  Jaunākie
  Interesanti