Latvijas pludmales volejbolistes: Eiropas čempionātā pretim stājas pieredzējušākas spēlētājas

Mājnieču pāri trešdien Jūrmalā ar zaudējumiem sāka Eiropas pludmales volejbola čempionāta grupu kārtu, un spēlētājas Latvijas Televīzijā atzina, ka jātiekas ar pieredzējušākām sāncensēm, kuru rīcībā ir plašāk spēles taktikas arsenāls.

Turnīra startā Ance Olte/Inese Jursone ar 0:2 (14:21, 19:21) zaudēja vācietēm Izabellai Šneiderei/Viktorijai Bīnekei, bet par uzvarām vēl cīnīsies pret Ukrainas pāri Valentīnu Davidovu/jevgēņiju Ščipkovu un krievietēm Aleksandru Moisejevu/Jekaterinu Sircovu. 

Olte Latvijas Televīzijā pastāstīja, ka pirmajā setā patraucēja arī satraukums, bet uzvarai bija vajadzīgas prasmes vairāk variēt spēli.

Savukārt Agnese Caica/Ilze Liepiņlauska ar 0:2 (15:21, 14:21) piekāpās čehietēm Kristinai Kolocovai/Mihalai Kvapilovai un nākamās spēles aizvadīs pret krievietēm Jekaterinu Birlovu/Nadeždu Makrogruzovu un Ingridu Lundi/Odu Johanni Ulvesetu no Norvēģijas. 

Liepiņlauska centās izbaudīt katru minūti laukumā, jo piepildījusi sapni piedalīties Eiropas čempionātā. Viņa cer, ka duets turnīra gaitā savu spēli spēs uzlabot, lai izkļūtu no grupas.

Alise Lece/Marta Ozoliņa ar 0:2 (10:21, 12:21) zaudēja šveicietēm Nīnu Betšartu/Tanju Hiberli, bet nākamās spēles aizvadīs pret austrietēm Stefāniju Švaigeri/Katarinu Šicenhiferi, kā arī kaimiņienēm lietuvietēm Ievu Dumbauskaiti/Moniku Povilaitīti. 

Ozoliņa Latvijas Televīzijā pauda apņēmību parādīt labāku sniegumu nākamajās spēlēs, lai gan arī citas konkurentes uzskata par nopietnām.

Latvijas dāmu spēcīgākais pāris Tīna Graudiņa/Anastasija Kravčenoka pirmajā spēlē ar 2:0 (21:13, 21:17) uzvarēja austrietes Lenu Plesučnigu/Terēzu Štrausu, bet vēl divas spēles grupā aizvadīs pret polietēm Kingu Kolosinsku/Jagodu Gruščinsku un Vācijas duetu Nadju Glencki/Jūliju Groseri.

Graudiņa un Kravčenoka Latvijas Televīzijā pastāstīja, ka ir apņēmušās tikpat sekmīgi turpināt.

Latvijas dāmu dueti trešdien aizvadīja pa vienai spēlei, savukārt atlikušās grupu kārtas spēles paredzētas ceturtdien. 

Grupu kārtā vīriešiem un sievietēm pa 32 duetiem ir sadalīti astoņās grupās. Grupas uzvarētāji uzreiz nonāks izslēgšanas otrajā kārtā, bet otro un trešo vietu ieguvēji cīņu turpinās pirmajā kārtā. Grupu vājākajām komandām čempionāts būs beidzies.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Volejbols
Sports
Jaunākie
Interesanti