Latvijas pludmales volejbola dueti piecu zvaigžņu posmā iekļūst astotdaļfinālā

Abi spēcīgākie Latvijas pludmales volejbola pāri Aleksandrs Samoilovs/Jānis Šmēdiņš un Mārtiņš Pļaviņš/Edgars Točs ceturtdien ar uzvarām sāka izslēgšanas turnīru Pasaules tūrē augstākā līmeņa turnīrā Šveicē, nodrošinot dalību astotdaļfinālā, liecina rīkotāju informācija.

Samoilovs/Šmēdiņš pirmajā izslēgšanas kārtā ar 2:0 (24:22, 22:20) uzveica čehus Ondržeju Perusiču/Davidu Šveineru un spēlē par vietu ceturtdaļfinālā tiksies ar Beļģijas duetu Drīsu Kokelkorenu/Tomu van Valli. Savukārt Pļaviņš/Točs ar 2:1 (21:17, 19:21, 15:11) bija pārāki par Kataras pāri Šerifu Junusi/Ahmedu Tidžanu un astotdaļfinālā mērosies spēkiem ar poļiem Piotru Kantoru/Bartošu Losjaku. 

Vietu izslēgšanas pirmajā kārtā Pļaviņš/Točs ceturtdien nodrošināja ar uzvaru 2:1 (21:15, 25:27, 15:12) pār titulētajiem brazīliešiem Alisonu Čeruti/Andre Lojolu Steinu. Čeruti pārī ar Brunu Oskaru Šmitu 2016.gadā uzvarēja Riodežaneiro olimpiskajā turnīrā, savukārt Steins duetā ar Evandru Oliveiru pērn triumfēja pasaules čempionātā.

Pirmajā spēlē piecu zvaigžņu turnīrā Pļaviņš/Točs trešdien grupas kārtā piekāpās norvēģiem Andersam Berncenam Molam/Kristianam Sandli Serumam (1:2).

Jau vēstīts, ka Samoilovs/Šmēdiņš trešdien grupā pārspēja itāliešus Enriko Rosi/Marko Kaminati (2:0), bet nākamajā spēlē par tūlītēju iekļūšanu astotdaļfinālā piekāpās Spānijas pārim Pablo Ereram/Adrianam Gaviram (1:2).

Grupu uzvarētāji uzreiz iekļuva izslēgšanas otrajā kārtā jeb astotdaļfinālā, savukārt otro un trešo vietu ieguvēji sacensības turpinās izslēgšanas pirmajā kārtā. 

Kvalifikāciju Gštādē nepārvarēja Latvijas sieviešu dueti Tīna Graudiņa/Anastasija Kravčenoka un Alise Lece/Ilze Liepiņlauska.

Pasaules tūres sacensībās Gštādē pludmales volejbolisti līdz svētdienai sadalīs 600 000 dolāru balvu fondu.

KONTEKSTS:

Pasaules tūrē sacensības pēc to nozīmīguma ir sadalītas no viena līdz piecu zvaigžņu turnīriem. Zvaigžņu skaitam turnīrā ir piesaistīts gan iegūstamais reitinga punktu skaits, gan sacensību balvu fonds. 

0 komentāri
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālo mediju profiliem
Volejbols
Sports
Jaunākie
Interesanti