Latvijas pludmales volejbola čempionātu atklās svētdien ar posmu Rīgā

Latvijas pludmales volejbola čempionāta sezonā vīriešiem un sievietēm ir paredzēti astoņi posmi, un pirmo no tiem atklās svētdien Rīgā, informēja organizatori. Turnīrs notiks jaunizveidotajā "Beach Box" āra stadionā Brīvības gatvē, kur par godalgotajām vietām cīnīsies 26 vīriešu un 13 sieviešu dueti.

Čempionāta posmi notiks arī Jūrmalā, Saulkrastos, Jēkabpilī un Daugavpils novadā, turklāt dažās sacensībās varēs redzēt arī Latvijas labākos pludmales volejbolistus. Atsevišķos posmos plāno piedalīties pagājušās sezonas pirmais duets pasaulē Aleksandrs Samoilovs/Jānis Šmēdiņš, Pasaules tūres posma zelta medaļu ieguvēji Mārtiņš Pļaviņš/Aleksandrs Solovejs un citi spēcīgākie Latvijas spēlētāji.

Jānis Šmēdiņš pastāstīja, ka abi ar Samoilovu Latvijā gatavojas spēlēt trijos turnīros – "King of the Beach", Eiropas "Sattelite" posmā, kā arī Latvijas čempionāta finālposmā.

"Par citiem posmiem vēl skatīsimies, vai varēsim pakārtot starptautiskajam kalendāram, jo jūnijs un jūlijs mums ir diezgan noslogoti. Protams, spēlēt Latvijā ir patīkami, bet tajā pašā laikā tā ir liela slodze. Tajās reizēs, kad šeit spēlējam, tā ir atbildība pret skatītāju," uzsvēra Jānis Šmēdiņš.

Uz pludmales volejbolistu sagādātām jaunām patīkamām emocijām cer arī Latvijas Volejbola federācijas prezidents Atis Sausnītis. Jau otro gadu Latvijas pludmales volejbola čempionāta ģenerālsponsors ir apdrošināšanas sabiedrība "Ergo".

Latvijas čempionāta pirmā posma norises vietā Brīvības gatvē 201 paredzēti atklāšanas svētki, kur līdzās spraigām spēlēm laukumos iepānoti arī interesanti konkursi un balvas līdzjutējiem. Katrs stadiona apmeklētājs varēs piedalīties divu Jāņa Šmēdiņa un Aleksandra Samoilova parakstītu pludmales volejbola bumbu izspēlē, ko sportisti atstāja dāvanās līdzjutējiem pirms došanās uz Eiropas čempionātu Itālijā.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti