Latvijas čempionāts pulcēs visus spēcīgākos pašmāju pludmales volejbolistus

Latvijas čempionāts pludmales volejbolā pandēmijas dēļ sāksies nedaudz vēlāk kā ierasts, toties pulcēs visus labākos pašmāju meistarus, tostarp divus olimpiskās ceļazīmes jau ieguvušos pārus, pirmdien informēja Latvijas volejbola federācija (LVF).

Visi pieci Latvijas čempionāta posmi risināsies ārpus Rīgas, LVF turpinot apgūt arvien jaunus reģionus. Pirmoreiz Latvijas čempionāta posms notiks Daugavpilī, kas valstī ir viena no lielākajām volejbola talantu kalvēm. Čempionāts sāksies jūlija pirmajā nedēļas nogalē ar posmu Ventspilī. Līdz augusta vidum būs sacensības arī Jūrmalā, Saulkrastos un Cēsīs. Tiesa, Saulkrastos spēlēs tikai vīrieši, bet posma norisei vēl nepieciešami precizējumi. 

Latvijas čempionātā piedalīsies arī Eiropas čempiones Tīna Graudiņa/Anastasija Kravčenoka un Mārtiņš Pļaviņš/Edgars Točs, kuriem tāpat jau ir kabatā Tokijas olimpiskā ceļazīme. Startēs arī pieredzējušie Jānis Šmēdiņš/Aleksandrs Samoilovs un citi labākie Latvijas pludmales volejbola pāri.

Tāpat kā iepriekšējos gados ir aicināti piedalīties arī kaimiņvalstu Igaunijas un Lietuvas pludmales volejbolisti,

kam gan ierasti būs liegta dalība finālposmā, kur izcīnīs Latvijas čempionāta medaļas. Latvijas čempionus kronēs finālposmā augusta vidū Cēsīs.

Organizatori cer, ka sportisti paspēs pilnvērtīgi sagatavoties čempionātam, jo ierobežojumi iepriekš liedza pilnvērtīgi trenēties, taču pats svarīgākais, ka sacensības notiks. LVF prezidents Jānis Buks cer, ka pludmales volejbols iekaros līderpozīcijas individuālo vasaras sporta veidu vidū un piesaistīs arvien vairāk jaunu spēlētāju un talantu. 

"Sezona būs nedaudz īsāka kā ierasts, tomēr atbalstītājiem un skatītājiem būs ko redzēt," LVF citēja Buku.

Sacensību organizatoriem rīkojoties atbildīgi un ievērojot noteiktos drošības pasākumus koronavīrusa izplatības riska mazināšanai, skatītāju vietu skaits klātienē būs stingri ierobežots, bet ikvienam būs iespēja sekot līdzi saviem favorītiem finālos Latvijas Televīzijā.

Jau astoto gadu Latvijas čempionātu organizē sadarbībā ar ilggadējo pludmales volejbola atbalstītāju un sponsoru apdrošināšanas sabiedrību "Ergo".

Latvijas čempionāta pludmales volejbolā posmi

4.-5. jūlijs Ventspils

17.-19. jūlijs Jūrmala

23.-25. jūlijs Saulkrasti (vīriešiem)

8.-9. augusts Daugavpils

14.-16. augusts Cēsis (finālposms)

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti