Sporta studija

Kāpēc nenotika ERC «Liepāja» rallijs

Sporta studija

Oļegs Latiševs par tiesneša darbu

Jēkabpils «Lūši» volejbolisti

Jēkabpils «Lūšu» panākumu atslēga - treneris, menedžeris un pilnas tribīnes

Volejbola spēļu laikā tribīnes ar līdzjutējiem aizpildās vāji. Jēkabpils ir izņēmums – Jēkabpils “Lūšu” spēļu laikā tribīnēs cilvēku netrūkst. Iespējams, tas ir sentimentāli, bet cilvēki nāk, jo vēlas baudīt sportu. Nevis tāpēc, ka tā vajag, bet tādēļ, ka tā ir viņu komanda – viņu cilvēki laukumā un ārpus tā.

“Lūšu” menedžeris Māris Trušelis atklāja, ka sākumā, kad radusies izveidot volejbola komandu, bijusi neticība, ka viss izdosies. Taču izdevās – “Lūši” spēlē Baltijas līgā, un, pateicoties trenerim Mārcim Obrumanim un komandai, būs arī medaļas.

Treneris atzinās, ka savulaik pat pārdomājis, vai nevajadzētu doties prom no Latvijas, izmēģināt sevi citā profesijā, citā valstī. Taču sapratis, ka volejbols – tā ir viņa sirdslieta. Palicis, strādā ar komandu un palīdz puišiem augt. “Lūšu” iekļūšana Baltijas līgā – tas ir trenera nopelns, pauda Trušelis.

Iespējams, tieši pateicoties volejbola komandas panākumiem, iespējams, arī tādēļ, ka “Lūšos” spēlē jēkabpilieši un sportisti no tuvējās apkaimes, tribīnes vienmēr pildās cilvēkiem. “Komanda ir augstā līmenī,” LTV ''Sporta studijai'' pauda līdzjutējs un vecmeistars Tālivaldis Rozenbergs, piebilstot: “Nāk jau skatīties tāpēc, ka kaut kas ir izdevies”.

Trušelis neslēpj – ir bijis laiks, kad komandu vajājuši zaudējumi. Taču viņa mamma ieteikusi, ka līdzi jānēsā ķiploks. Tā nu viņam vienmēr līdzi ir ķiploks – ne veselības dēļ, bet lai pasargātu no ļaunā – no ļauniem gariem un neveiksmēm. Pagaidām tas ir izdevies.

“Lūšu” menedžeris pauda uzskatu, ka komanda - tas ir veiksmes stāsts. Viņš ir gatavs strādāt arī Latvijas līmenī, lai arī citur volejbola spēļu laikā tribīnes pildītos ar patiesi ieinteresētiem līdzjutējiem. “Vienkārši ir jāstrādā,” teica Trušelis.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti