Jēkabpils «Lūši» Baltijas volejbola līgā cīnīsies par bronzu

Latvijas klubs Jēkabpils "Lūši" piektdien Igaunijā "Credit24" meistarlīgas pusfinālā zaudēja Pērnavas volejbola klubam un turnīra noslēgumā cīnīsies par 3.vietu, liecina organizatoru informācija.

"Lūši" pusfināla cīņā uzvarēja pirmajā setā, tomēr spraigā turpinājumā Latvijas valstsvienības galvenā trenera Avo Kēla vadītā Pērnavas komanda bija pārāka un svinēja uzvaru četros setos 3:1 (24:26, 25:20, 25:19, 25:12).

Spēlē par bronzu "Lūšu" pretinieki sestdien Kuresārē būs "Rakvere" volejbolisti. Otrā pusfinālā divu Igaunijas klubu cīņā "Saaremaa" ar 3:1 pārspēja "Rakvere" vienību.

Vēl divi Latvijas klubi "RTU/Robežsardze" un "Biolars/Jelgava" izstājās turnīra ceturtdaļfinālā. "Daugavpils Universitāte" regulāro sezonu noslēdza 12.vietā, "Limbaži/MSĢ" palika pēdējie 14.pozīcijā, arī nekvalificējoties izslēgšanas turnīram. Baltijas līgā startēja septiņi Igaunijas un pieci Latvijas klubi, kā arī divas Lietuvas komandas. Astoņas labākās vienības cīņu turpināja ceturtdaļfinālā.