Sporta ziņas

Latvijas basketbola valstsvienība aizvada treniņus pirms Serbijas

Sporta ziņas

Saulkrastu kokteilis. 2.diena

Saulkrastu kokteilis

Jaunie pludmales volejbolisti «Saulkrastu kokteili» izbauda jau cīņā par vietu pamatturnīrā

Latvijas čempionāta pludmales volejbolā posmā "Saulkrastu kokteilī" dalībnieku skaits atkal ir tik liels, ka visiem vietas pamatturnīrā nepietiek, un kvalifikācija jāaizvada gan vīriešu, gan sieviešu turnīrā. Uzvarētāji turnīrā kļūs zināmi sestdien, bet jau ceturtdien risinājās kvalifikācijas spēles vīriešiem.

Kvalifikācijā pārsvarā piedalās volejbolisti, kuri pārstāv Latvijas junioru izlases klasiskajā volejbolā, bet vasarā spēlē arī smiltīs. Kvalifikāciju veiksmīgi pārvarēja pludmales volejbola duets Matīss Šalkovskis un Gustavs Auziņš, kuri piektdien cīņu turpinās grupas kārtā. 

Auziņam reitingā ir lielāks punktu krājums nekā pāriniekam, tomēr abi Saulkrastos spēlē kopā, jo gatavojas U-18 Eiropas čempionātam un grib parādīt pēc iespējas labāku sniegumu. Auziņš iepriekš turnīrā Saulkrastos bijis skatītājos gandrīz katru gadu, jo tā vienmēr bijusi iespēja izbaudīt pasākumu ar daudziem pasākumiem un konkursiem. 

Saulkrastu turnīrā spēlētāju lomā piedalās arī vairāki treneri, kuri ikdienā trenē vai ir darbojušies ar jaunajiem censoņiem. Kvalifikācijā dažiem jaunajiem pludmales volejbolistiem jāspēlē pret treneriem.

Šalkovskis atzina, ka pret treneriem spēlēt ir sarežģītāk, jo speciālisti labi zina, uz ko audzēkņi ir spējīgi. Savukārt Auziņš piebilda, ka ir interesanti spēlēs pret treneriem parādīt, kas ir apgūts, un var arī cīnīties par uzvaru. 

Vīriešiem kvalifikācija noslēdzās ceturtdien, bet dāmām visas pamatturnīra dalībnieces kļūs zināmas piektdien. Pamatturnīrā varēs redzēt visus labākos vīru duetus – tai skaitā arī Aleksandru Samoilovu/Jāni Šmēdiņu, Edgaru Toču/Kristianu Fokerotu un Artūru Rinkeviču/Ardi Danielu Bedrīti.

Cīņas par medaļām sestdien vakarā būs tiešraidē LTV7 un replay.lv - spēles komentēs arī pieredzējušais pludmales volejbolists Mārtiņš Pļaviņš.

Saulkrastos notiek otrais no pieciem Latvijas čempionāta sezonas pamata posmiem, kam noslēgumā vēl sekos lielais fināls. 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti