Ģenerālsekretārs Dakša pārtrauks darbu Latvijas Volejbola federācijā

Latvijas Volejbola federācijas (LVF) ģenerālsekretārs Ainārs Dakša no 24.novembra vairs nebūs LVF ģenerālsekretārs, pirmdien informēja federācijā. Dakša lēmumu pārtraukt darba attiecības darījis zināmu LVF prezidentam Atim Sausnītim.

Astoņus gadus Volejbola federācijā Dakša nosauca par ilgu laiku, kurā ir daudz izdarīts sporta veida attīstībai. Viņaprāt, ir pienācis laiks spert nākamo soli karjeras izaugsmē, tāpēc ar LVF prezidentu Sausnīti vienojies pārtraukt darba attiecības. Savukārt Sausnītis pateicās Dakšam par darbu federācijas vadīšanā un ieguldījumu volejbola attīstībā. 

LVF plāno drīz izsludināt konkursu federācijas ģenerālsekretāra amatam, sacīja Sausnītis.

"Mums priekšā ir daudz izaicinājumu, tāpēc ceru, ka uz vakanci pieteiksies profesionāli un azartiski kandidāti, kuri vēlas turpināt Aināra iesāktos darbus, kā arī pilnveidot šībrīža federācijas darbu, attīstot Latvijas volejbolu,“ Sausnīti citēja LVF.

Latvijas volejbolā jau ilgāku laiku ir nesaskaņas. LVF septembrī no federācijas izslēdza lielāko opozicionāru - biedrību "Es par volejbolu", kas tika izveidota 2017.gada sākumā ar mērķi veicināt sporta veida attīstību un apvienot volejbola sabiedrību.

Saistītie raksti
0 komentāri
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālajiem profiliem
Volejbols
Sports
Jaunākie
Populārākie
Interesanti