Eiropas U-20 čempiones Brailko/Namiķe jau gatavojas jauniem izaicinājumiem

Eiropas U-20 čempiones pludmales volejbolā Varvara Brailko un Anete Namiķe vēl joprojām ir pacilātas par lielo panākumu, taču jau gatavojas nākamajiem turnīriem – Eiropas čempionātam pludmales volejbolā un U-22 Eiropas čempionātam.

Brailko/Namiķe svētdien Čehijas pilsētā Brno notiekošajā Eiropas U-20 čempionātā izcīnīja zelta medaļas. Sportistes sarunā ar Latvijas Radio atzina, ka ir ļoti pacilātas un galvā ik pa brīdim izskrienot cauri domas, cik ir iepriekš raudāts, cik pārdzīvots. Sportistes atklāja, ka ļoti izbaudīja savu triumfu, jo nemaz tik bieži tas negadās.

Pludmales volejbolstes Namiķe/Brailko izbauda triumfa mirkļusMārtiņš Kļavenieks

Varvara atklāja, ka sportistes sākotnēji bijušas pieticīgas savos mērķos, cīnījušās par katru spēli. Svarīga bijusi jau pirmā uzvara Eiropas čempionātā, kad mūsu meitenēm pretim stājās čehietes Markēta Svozilova/Eliška Tezela – tā devusi pārliecību pār Varvaras un Anetes varējumu, it īpaši jau tādēļ, ka iepriekšējā turnīrā šo Čehijas duetu mūsu meitenēm neizdevās uzvarēt.

Latvijas pludmales volejbolistes uzskata, ka Latvijā meiteņu spēles stils jau ir “atkosts” taču Eiropas līmenī izdevies dažas komandas pārspēt. Meitenes sajutušas pārliecību par saviem spēkiem setu galotnēs.

Meitenes atklāja, ka visu vasaru turpinājušas divatā trenēties, lai gan nav bijusi pārliecība, ka sezona atsāksies. Dažas reizes iznācis uzspēlēt pret titulēto Latvijas pludmales volejbola pāri Anastasiju Kravčenoku un Tīnu Graudiņu, un arī tas ir devis panākumu atslēgu titula iegūšanā.

Ar šo panākumu meiteņu ambīcijas neapstāsies – nākamais lielais izaicinājums būs dalība Eiropas U-22 čempionātā, kas jau drīz sāksies Turcijā – tur esot pietiekami labas izredzes. Meitenes piedalīsies arī Eiropas čempionātā, kurā cīnīsies par katru spēli, taču lielākais izaicinājums ir tieši turnīrs Turcijā.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Volejbols
Sports
Jaunākie
Interesanti