Sporta ziņas

Latvijas kausa izcīņas ceturtais posms enduro sprintā

Sporta ziņas

Sporta ziņas

Rīgas pludmales volejbola nedēļa Doma laukumā

Doma laukums gatavojas uzņemt Latvijas labākos pludmales volejbolistus

Jau trešdien Vecrīgas sirdī, Doma laukumā, sāksies Rīgas pludmales volejbola nedēļa. Jau atkal doma laukums būs pārvērsts līdz nepazīšanai, un Latvijas labākie pludmales volejbolisti varēs mēroties spēkiem un noskaidrot, kurš tad ir labākais no labākajiem.

Turnīra organizators Arnis Tunte skaidroja, ka Doma laukumā ieklātas ap 220 tonnām smilšu, lai varētu izveidot atbilstošu pludmales volejbola laukumu.

Latvijas labākie pludmales volejbolisti Doma laukumā sacentīsies piektdien. Dalību turnīram apstiprinājuši teju visi Latvijas vadošie spēlētāji.

Šogad turnīra laikā arī tiks noskaidrots Latvijas pludmales volejbola karalis, kad dalībnieki mainīsies pāriniekiem, lai noskaidrotu individuāli prasmīgāko. Tunte skaidroja, ka tā bija izcila ideja, kuru izdevies atsvaidzināt tieši šajā turnīrā.

Tikmēr sieviešu konkurencē startēs arī pāris no Nīderlandes, kas Eiropas čempionātā palika piektās. Anastasija Kravčenoka skaidroja, ka šīs ir pretinieces, ar kurām ir patīkami spēlēt, jo vienmēr gaidāma saspringta cīņa.

Pēc sacensībām Doma laukumā nedēļas nogalē Jūrmalā tiks aizvadīts Latvijas čempionāta finālposms.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Volejbols
Sports
Jaunākie
Interesanti