BMX braucējs Treimanis izcīna otro vietu PK superkrosa posmā

Latvijas BMX riteņbraucējs Edžus Treimanis svētdien Nīderlandē kļuva par sudraba medaļnieku Pasaules kausa (PK) posmā superkrosā, informēja organizatori. Finālā Treimanis finišēja otrais aiz uzvarētāja holandieša Jelles van Gorkoma, bet par bronzas ieguvēju Papendālē kļuva ātrākais kvalifikācijas dalībnieks Francijas BMX sportists Damjēns Godē.

Abi pārējie Latvijas braucēji Rihards Veide un Klāvs Lisovskis sestdien kvalifikācijā iekļuva 64 ātrāko dalībnieku vidū, taču svētdien viņi nepārvarēja priekšsacīkšu kārtu un netika ceturtdaļfinālos. Veide priekšsacīkstēs savā grupā ierindojās 5.vietā un palika pirmais aiz svītras, turpretim Lisovskis citā grupā triju braucienu summā bija sestais.

Treimanis uzvarēja savā priekšsacīkšu grupā, bija otrais ceturtdaļfinālā, savukārt pusfinālā viņš savā braucienā finišu sasniedza pirmais.

Van Gorkoms ar 589 punktiem ir līderis Pasaules kausa kopvērtējumā, bet Treimanis ar 325 punktiem ieņem 9.vietu un visaugstāk tikušais Latvijas pārstāvis.