«Biolars»/«Jelgava» panāk piekto spēli Latvijas volejbola čempionāta pusfināla sērijā

Panākumu Latvijas volejbola čempionāta pusfināla sērijas spēlē svētdien izcīnīja "Biolars"/"Jelgava", panākot piekto maču duelī ar "Poliurs"/"Ozolnieki". Sērijas ceturtajā mačā Jelgavas klubs izbraukumā svinēja uzvaru ar rezultātu 3-0 (25:20, 25:17, 25:22).

Uzvarētājiem 15 punktus guva Kārlis Pauls Levinskis, bet 12 punktus pretiniekiem iesita Mārcis Jirgensons.

Savukārt Ozolnieku vienībai ar desmit punktiem palīdzēja Armands Āboliņš.

Sērijā līdz trim uzvarām rezultāts kļuvis neizšķirts 2-2. Ja pirmajos divos mačos panākumus izcīnīja mājinieki, nākamajos divos dueļos panākumus svinējuši viesi. Izšķirošais duelis trešdien tiks aizvadīts Jelgavā.

Kā zināms, otrajā pusfināla sērijā RTU/"Robežsardze" ar 3-0 pieveica "Daugavpils Universitāti" (DU).

Pirms tam ceturtdaļfinālā DU ar 2-1 uzveica Jēkabpils "Lūšus", bet "Poliurs"/"Ozolnieki" ar 2-0 pārspēja ASK/Kuldīga vienību. Savukārt RTU/"Robežsardze" un "Biolars"/"Jelgava" kā divas labākās Latvijas komandas Baltijas līgas regulārajā čempionātā pusfinālam kvalificējās automātiski.

Pērn Latvijas čempionātā otro gadu pēc kārtas triumfēja RTU/"Robežsardze" komanda, kas finālsērijā ar 3-0 uzveica "Biolars"/"Jelgava".

Martā "Biolars"/"Jelgava" spēlēja Baltijas līgas finālā, kļūstot par pirmo Latvijas komandu kopš 2007.gada, kas ko tādu paveikusi. Tiesa, titula mačā jelgavnieki trijos setos piekāpās "Parnu" volejbolistiem. Savukārt bronzu Baltijas līgā ieguva "Poliurs"/"Ozolnieki".