Bīlē zaudēts tituls, bet pārņemta stafete 2017. gada pludmales volejbola čempionātam

Jānis Šmēdiņš un Aleksandrs Samoilovs uz Bīli ieradās kā Eiropas čempioni pludmales volejbolā. Taču šajā pilsētā, kas atrodas 500 metrus virs jūras līmeņa, notikušajā Eiropas čempionātā Latvijas labākā pludmales volejbolistu dueta zaudējums ceturtdaļfinālā liedza aizstāvēt pērn izcīnīto titulu.

Pret turnīra organizētājiem abiem pludmales volejbolistiem nav pretenziju. Tās bijušas tikai pret laika apstākļiem – lietus, slapjas drēbes neveicina optimismu

Paši sportisti atzīst, ka sniegums Eiropas čempionātā nav bijis tāds, kādu gaidījuši. “Atskatoties uz pašu turnīru, smagnējs sākums, pēc grupu spēlēm jau nedaudz attapāmies,” komentēja Šmēdiņš.

Savukārt Samoilovs atzina, ka nav apmierināts ar savu spēli, arī fiziskā kondīcija neesot bijusi tik laba. “Rezultāts nav ļoti slikts. Piektā vieta, tāds vidējs rezultāts. Bet spēles ziņā es zinu, ka var spēlēt daudz labāk,” piebilda Samoilovs.

Pludmales volejbolisti atzīst – lai arī cik laba ir turnīra organizēšana, pats galvenais, lai ir skatītāju pilnas tribīnes.

Čempionāts Bīlē gan paliks atmiņās arī tāpēc, ka tieši šajā Šveices pilsētā Latvija pārņēma stafeti nākamā gada Eiropas čempionāta rīkošanai. Tas notiks Jūrmalā.

Latvijas Volejbola federācijas prezidents Atis Sausnītis uzsvēra, ka Jūrmala atrodas ģeogrāfiski labā vietā – viegli sasniedzama gan pa gaisu, gan ūdeni, gan arī sauszemi. Turklāt Latvijā ir divi vienā – gan sportisti, gan organizācija.

“Mēs kotējamies, mēs esam atzīta pludmales volejbola valsts,” norādīja arī federācijas viceprezidents Māris Pēkalis. Viņš piebilda, ka par turnīru Jūrmalā priecājoties gan organizatori, gan spēlētāji.

Pēkalis norādīja, ka Jūrmalā var nodrošināt ļoti labus apstākļus sportistiem. Piemēram, var izmitināt pieczvaigžņu viesnīcā. Ja salīdzina ar Bīli, tad šeit pludmales volejbolistiem nācies mitināties kopmītnes tipa viesnīcā.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti