Aizporiete 1.jūlijā pārņems no Timermaņa Volejbola federācijas ģenerālsekretāra amatu

Gunta Aizporiete nomainīs Kasparu Timermani Latvijas Volejbola federācijas (LVF) ģenerālsekretāra amatā, otrdien pavēstīja jā, pavēstīja LVF prezidents Jānis Buks.

Jaunā LVF ģenerālsekretāre amatā stāsies 1.jūlijā, līdz tam pakāpeniski iepazīstoties ar aktuālajiem ikdienas darba jautājumiem. Gunta Aizporiete ir ciešā sadarbībā ar LVF ir jau vairāk nekā piecus gadus, vadot Rīgas Volejbola skolu un aktīvi līdzdarbojoties LVF valdē.

Līdzšinējais LVF ģenerālsekretārs Timermanis papildus valdes locekļa pienākumiem šo darbu uzņēmās brīdī, kad LVF nācās stāties lielu izaicinājumu priekšā. Kopš tā brīža pagājis jau vairāk nekā gads, šopavasar izdarīto koriģējot vispasaules koronavīrusa krīzei.

Gada laikā ir ieviesta strikta finanšu disciplīna un ir novērsta LVF maksātnespējas iestāšanās. Šobrīd finanšu stāvoklis nav spožs, tomēr tas ir būtiski labāks kā pirms gada, rakstīts LVF paziņojumā. Tāpat izveidota sistēma sponsoru un atbalstītāju piesaistei, kā arī sakārtota LVF iekšējā struktūra. Nodibināts volejbola draugu un atbalstītāju domubiedru klubs "100+ draugi Latvijas volejbolam" un atbalsta fonds volejbola veterāniem.

Līdz šī gada 12.martam tika organizētas visas plānotās sacensības un čempionāti, kā arī atjaunots vispārizglītojošo Skolu kauss volejbolā jauniešiem. Šopavasar tika plānots Pasaules kausa trīs zvaigžņu posms pludmales volejbolā Jūrmalā, blakus vīriešiem šāda mēroga sacensībās Jūrmalā debitējot arī sievietēm, kā arī pludmales volejbola treneru tālākizglītības programmas attīstīšana.

Eiropas Volejbola konfederācijas (CEV) Sudraba līgas turnīrā klasiskajā volejbolā bija plānots piedalīties ne tikai ar vīriešu izlasi, bet pirmoreiz arī ar sieviešu izlasi. Tāpat viss jau bija sakārtots, lai aprīļa beigās Latvijā norisinātos U-20 Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīrs volejbolā junioru izlasēm.

Buks augstu vērtē Timermaņa paveikto un saprot, ka viņš jau no pirmās dienas uzņēmās šos pienākumus tikai uz laiku, līdz tiks atrasts cits kandidāts. Sekretariāta darbam bija jāturpinās, un bez vadītāja lielo izaicinājumu priekšā federācija nevarēja pilnvērtīgi funkcionēt. Tāpēc, apvienojot pienākumus, pašreizējais ģenerālsekretārs iesaistījās sekretariāta ikdienas darba organizēšanā, lai realizētu valdē pieņemtos lēmumus un stratēģiskos uzdevumus.

"Šobrīd ir atrasts labs kandidāts, kas var turpināt iesāktos darbus un attīstīt jaunus projektus kopīgi izvēlētajā virzienā," saka LVF prezidents. "Aizporietei piemīt veselīgs ambīciju līmenis, kā arī skaidrs redzējums par to, kā volejbolam Latvijā ir jāattīstās, lai mēs spētu atgūt tam pienākošos vietu Latvijas sporta virsotnē."

Timermanis turpinās aktīvi iesaistīties volejbola dzīvē, pildot LVF valdes locekļa pienākumus.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Volejbols
Sports
Jaunākie
Interesanti