Latvijas sieviešu handbola līga. LSPA - "REIR/Dobele"

Latvijas hokeja virslīga. HK "Mogo" - HK "Prizma". Elviss Želubovskis

Ceturtdaļfināla atbildes spēle volejbolā RTU/"Robežsardze" - "Rakvere"

Abām Latvijas vadošajām volejbola komandām pusfinālā likteni izšķirs trešās spēles

Baltijas meistarlīgas pusfinālā volejbolā Latvijas vadošajām komandām “RTU/Robežsardze” un Jēkabpils “Lūši” tālākais liktenis izšķirsies izšķirošajās trešajās spēlēs. Sestdien “RTU/Robežsardze” ar 3-1 uzvarēja “Rakvere” volejbolistus, bet Jēkabpils “Lūši” ar 0-3 piekāpās “Saaremaa”.

Pēc zaudējuma pirmajā sērijas spēlē ar 0-3 viesos “Robežsardzes” volejbolistiem nebija vairs citu variantu, kā sestdien revanšēties. Pirmais sets šo apņēmību apliecināja pilnībā – ļoti mobilizējušies rīdzinieki visu laiku atradās vadībā, uzvarot setu ar 25:17.

Arī otrais sets pagāja vienā elpas vilcienā ar rīdzinieku dominanci, un rezultāts 25:18. Tikai trešajā setā Rakveres volejbolisti atguvās un paši ieguva nelielu vadību. Rīdzinieki gan viesus ātri panāca, un tālāk ritēja spēle punkts punktā. Tomēr galotnē šoreiz pārāki bija igauņi, un rīdzinieki piekāpās ar 22:25.

Ceturtais sets izvērtās tikpat sīvs un nervozs kā trešais, un šoreiz veiksme bija rīdzinieku sabiedrotā – uzvara ar 25:20. Visā mačā uzvara ar 3-1.

“RTU/Robežsardze” uzbrucējs Aleksandrs Avdejevs sarunā ar LTV atklāja, ka cīņa bija diezgan smaga, jo iepriekš ciests smags zaudējums izbraukumā. Viņš pauda cerību, ka trešajai cīņai rīdziniekiem spēka pietiks. Sērijā šobrīd neizšķirts – 1-1, bet izšķirošā spēle notiks jau svētdien.

Sestdien neizdevās gūt uzvaru Jēkabpils “Lūšiem”, kas ar 0-3 piekāpās “Saaremaa”, sērijā panākot neizšķirtu 1-1. Arī šajā duelī izšķirošā spēle notiks jau svētdien.