Latvijas sieviešu volejbola izlase atzīst Austrijas pārākumu Sudraba līgas spēlē. Spilgtākās epizodes

Sestdien Olimpiskajā centrā Rīgā Eiropas Sudraba līgas ceturtajā spēlē Latvijas sieviešu volejbola izlase ar 1-3 (25:15, 17:25, 21:25, 19:25) piekāpas Austrijas izlasei.

Pirmajā setā Latvija ātri izvirzījās vadībā un spēja ar lielisku darbu palielināt atrāvienu līdz pat desmit punktiem, noslēdzot pirmo setu ar rezultātu 25:15.

1. seta spilgtākās epizodes

Otrā seta sākums jau bija Austrijas izlases zīmē. Bet 7:7, un rezultāts jau izlīdzināts. Pie rezultāta 11:10 Latvijas izlase pirmo reizi šajā setā izvirzījās vadībā. Diemžēl vadību notutēr neizdevās, un otrais sets zaudēts ar rezultātu 17:25.

2. seta spilgtākās epizodes

Arī trešajā setā strauji vadībā izvirzījās Austrija. Bet seta vidusdaļā Latvija parādīja raksturu, un pie 15:15 rezultāts jau bija izlīdzināts, un pēc tam arī Latvijas izlase izvirzījās vadībā. Ļoti saspringtā seta galotnē pārāka bija Austrijas izlase, uzvarot setu ar 25:21 un setos izvirzoties vadībā ar 2-1.

3. seta spilgtākās epizodes

Ceturtais sets iesākās līdzvērtīgi, taču drīz vien atkal iniciatīvu pārņēma Austrijas komanda un nebija vairs apturama, un uzvara setā un arī visā spēlē.

Būtiskākie brīži spēlē

Rezultatīvākā šajā spēlē ar 30 punktiem bija Marta Kamēlija Levinska, bet desmit punktus pievienoja Kristīne Kramēna.

Labi iesāka spēli komanda, vēlāk viss tik labi neizdevās. "Šis mačs bija labāks, nekā pirmā spēle," pēc spēles atzina valstsvienības galvenais treneris Daniele Kaprioti. Viņš pauda lepnumu par jaunajām spēlētājām.

Intervija ar Danieli Kaprioti

Pirmajā Sudraba līgas spēlē Latvija ar 1-3 piekāpās Igaunijai, ar 3-0 pārspēja Ziemeļmaķedoniju un ar 1-3 atzina Austrijas pārākumu.

Austrija jau kā finālčetrinieka turnīra organizētāja ir nopelnījusi ceļazīmi, tikmēr pārējām trim komandām jācīnās par ceļazīmi uz finālčetrinieku, kas tiks aizvadīts Austrijas pilsētā Grācā 24. un 25. jūnijā.