Žolnerovičs un Čelnova-Prokopčuka triumfē Latvijas čempionātā desmit kilometru šosejas skrējienā

Latvijas garo distanču skrējēji Valērijs Žolnerovičs un Jeļena Čelnova-Prokopčuka sestdien Piltenē kļuva par valsts čempioniem desmit kilometru šosejas skrējienā.

Vīriešu konkurencē valsts rekordists maratonā un pusmaratonā Žolnerovičs desmit kilometrus noskrēja 30 minūtēs un 15 sekundēs, pārliecinoši kļūstot par Latvijas čempionu un par 55 sekundēm apsteidzot otrās vietas ieguvēju Reini Hartmani.

Tikmēr trešais bija Artūrs Niklāvs Medveds.

Arī pērn Žolnerovičs šajā distancē kļuva par Latvijas čempionu.

Dāmām šajā pašā distancē par čempioni kļuva valsts titulētākā garo distanču skrējēja Čelnova-Prokopčuka, finišējot pēc 35 minūtēm un 32 sekundēm. Viņa par deviņām sekundēm pārspēja Karīnu Helmani-Soročenkovu, kamēr trešā bija Lelde Neimande.