Vieglatlētikas zvaigznes palīdzēs iesaistīt sporta veidā jaunus talantus

Starptautisko vieglatlētikas sacensību "Rīgas kausi 2013" ietvaros risināsies kampaņa "Iesaki talantu!", kurā iesaistīsies Latvijas vieglatlētikas slavenības, lai palīdzētu atrast perspektīvu jauno maiņu, piektdien informēja organizatori. Kampaņas noslēgumā zvaigznes kopā ar Murjāņu sporta ģimnāzijas (MSĢ) treneriem vadīs meistarklasi.

Kampaņas mērķis ir atrast un iesaistīt talantīgus jauniešus vieglatlētikā. Organizatori aicina ikvienu, kam zināms kāds talantīgs un fiziskās aktivitātes mīlošs jaunietis vecumā no 12 līdz 18 gadiem, pieteikt viņu, aizpildot anketu "rigaskausi.lv" un "facebook.com/rigaskausi" līdz 19.maijam.

"Iesaki talantu!" noslēguma pasākumā 30.maija vakarā "Daugavas" stadionā jauniešiem meistarklases vadīs nesen tāllēcējas gaitas noslēgusī Ineta Radeviča, lodes grūdējs Māris Urtāns, skrējējs Dmitrijs Miļkevičs, par treneri kļuvušais barjerskrējējs Viktors Lācis, kā arī soļošanā panākumus guvušais Modris Liepiņš un šķēpa mešanas meistars Mārcis Štrobinders.

Visiem meistarklašu dalībniekiem MSĢ treneri sniegs papildu informāciju par tālākām izglītības iespējām sportā. Talantu pieteicēji izlozē pretendēs uz divām dāvanu kartēm 50 latu vērtībā. Balvas no "Sportland" saņems arī katras meistarklases labākais dalībnieks un konkursa par vieglatlētikas zvaigznēm uzvarētāji.

Jau vēstīts, ka starptautiskās sacensības "Rīgas kausi 2013" notiks 30.maija vakarā.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Vieglatlētika
Sports
Jaunākie
Interesanti