Vieglatlēte Palameika: Cerams, kādreiz man uzspīdēs saulīte un viss izdosies

Latvijas rekordiste Madara Palameika pēc piektdien iegūtās 9.vietas Eiropas čempionātā bija dusmīga uz sevi un vīlusies par neveiksmīgo startu, tomēr šķēpmetēja intervijā Latvijas Televīzijā pauda cerību, ka reiz viņai augstākā līmeņa sacensībās viss tomēr tehniski izdosies.

Šoreiz finālā ļoti pievīla izpildījums un bija apjukums, sacīja Palameika. Sportiste darījusi visu iespējamo, tomēr viņai neizdevās atbrīvoties no sasprindzinājuma. Ieskaitītu rezultātu Palameika guva tikai ar trešo mēģinājumu, taču neiekļuva astoņniekā, kas sacensības turpināja ar vēl trim metieniem. 

"Uz pēdējo metienu liku ļoti lielas cerības, bet paliku bešā," sacīja Palameika. "Piegājieni katram metienam bija atšķirīgi, centos analizēt un koriģēt.. pārdzīvoju par kļūdām," viņa piebilda.

Palameika cer, ka veiksmīgākais karjeras starts viņu vēl tikai gaida, un sportiste sagādās prieku ne tikai sev, bet arī citiem.

Eiropas čempionātā organizatoriskā ziņā ir daži trūkumi, piemēram, naktsmītnēs nav kondicioniera, tādēļ lielajā karstumā bija grūti gulēt, teica Palameika, piebilstot, ka tas nav attaisnojums. 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vieglatlētika
Sports
Jaunākie
Interesanti