Vieglatlēte Mūze: Nevienu metienu netrāpīju šķēpā, bet par 6.vietu pasaulē nevajadzētu bēdāties

Šķēpmetēja Līna Mūze ir apmierināta ar piektdien pasaules čempionātā izcīnīto 6.vietu, lai arī tehniski ne viss sportistei izdevās. Vieglatlēte sarunā ar Latvijas Radio atzina, ka viņas sezonā labākais rezultāts būtu nodrošinājis godalgotu vietu, taču gūtais karjerā augstākais panākums pasaules mērogā stiprināja Mūzes pārliecību par sevi pirms nākamajiem startiem.

Līna sen sacensībās nebija trijās dienās aizvadījusi divus startus, tomēr gaidītais lielais satraukums izpalika. Finālā vienīgajai Latvijas šķēpmetējai izdevās laba iesildīšanās un pirmsstarta rutīna, tiesa, mešanas sektorā maksimumu sasniegt gan neizdevās.  

Līna Mūze par startu pasaules čempionātā
00:00 / 01:48
Lejuplādēt

"Nevienu metienu netrāpīju šķēpā, kas nozīmē, ka īsti netiku līdz savam rezultātam līdz galam. Tāds tehnisks brāķis, jāmēģina izlabot līdz Eiropas čempionātam," teica Mūze. "Izdarīju visu, atstāju visu enerģiju, šobrīd ir ļoti liels nogurums. Tas prasīja daudz spēka. Kopumā esmu ļoti priecīga, vienkārši esmu nogurusi pēc sacensībām. Man nevajadzētu bēdāties par 6.vietu. Protams, sezonas labākais rezultāts būtu devis godalgotu vietu, vietu trijniekā. Bet nebija, un jābūt priecīgai, ka bija vismaz 61 metrs."

Līnu iepriecina, ka viņa bija labākā no Eiropas šķēpmetējām,

un tas stiprina pārliecību par sevi pirms kontinenta meistarsacīkstēm, kas augustā risināsies Vācijā. 

Mūze paskaidroja, ka dažas spēcīgas Eiropas šķēpmetējas pasaules čempionātā nestartēja, tādēļ var gaidīt jo interesantāku cīņu Eiropas meistarsacīkstēs, kas Minhenē sāksies 15.augustā.

Jau vēstīts, ka Mūze kļuva par pirmo Latvijas šķēpmetēju sieviešu konkurencē, kurai pasaules čempionātā izdevies iekļūt labāko sešiniekā. Līna 6.vietu nodrošināja ar rezultātu 61,26 metri, kas viņai ļāva pirmo reizi pasaules čempionātos tikt TOP10.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti