VIDEO: Šķēpmetējs Štrobinders nekvalificējas pasaules čempionāta finālam

Londonā notiekošajā pasaules čempionātā vieglatlētikā Latvijas šķēpmetējs Rolands Štrobinders savā labākajā mēģinājumā šķēpu raidīja 79,68 metrus un ierindojās 19. vietā, liecina organizatoru informācija. Ar šādu rezultātu bija par maz, lai kvalificētos finālam.

Pirmajā mēģinājumā Štrobinders šķēpu raidīja tikai 78,22 metrus. Otrajā šķēps lidoja jau 79,68 metrus, kas arī bija viņa labākais rezultāts, bet trešajā rezultāts bija 79,28 metri.

Rolanda Štrobindera trešais mēģinājums

Labāko rezultātu kvalifikācijā uzrādīja vācietis Johaness Veters, raidot šķēpu 91,20 metrus tālu.

Johaness Veters aizmet šķēpu 91,20 metrus tālu

Finālam kvalificējas 13 labākie šķēpmetēji, kas visi sasniedza kvalifikācijas normatīvu (83,00 metrus). Jau pēc pirmajiem metieniem B grupā bija skaidrs, ka Štrobindera izredzes uz finālu ir izplēnējušas. Abu grupu summā Štrobinders ierindojās 19. pozīcijā.

Štrobinders pasaules čempionāta normatīvu izpildīja tikai piecas dienas pirms termiņa beigām. Viņa personiskais rekords ir 83,42 metri. Štrobinders bija vienīgais Latvijas šķēpmetējs, kurš vīriešu sacensībās pārstāvēja Latviju šajā čempionātā.

Sieviešu konkurencē šķēpmešanā piedalījās Latvijas rekordiste Madara Palameika un Anete Kociņa, taču abas nespēja pārvarēt kvalifikācijas kārtu.  

0 komentāri
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālajiem profiliem
Vieglatlētika
Sports
Jaunākie
Populārākie
Interesanti