VIDEO: Mārai Grīvai 10.vieta tāllēkšanā Eiropas čempionātā, Bukša sprintā tiek pusfinālā

Māsas Māra un Lauma Grīvas sestdien Skotijas pilsētā Glāzgovā Eiropas čempionātā vieglatlētikā telpās netika tālāk par priekšsacīkstēm tāllēkšanā, iegūstot attiecīgi 10. un 15.vietu. Sindija Bukša pārvarēja priekšsacīkstēs 60 metru distancē un kvalificējās pusfinālam, bet tālāk par priekšsacīkstēm 60 metru barjerskrējienā netika Kristaps Sietiņš. Sacensību rīta sesiju tiešraidē var redzēt LTV7 un replay.lv.

Bukša viena no pēdējām pēc sasniegtā rezultāta iekļuva pusfinālā, kur sestdien vakara sesijā startēs 24 sprinteres.

Sindijas Bukšas priekšsacīkšu skrējiens 

Bukša savā priekšskrējienā finišēja ceturtā ar rezultātu 7,39 sekundes. Vai Sindija iekļūs pusfinālā, bija atkarīgs no rezultātiem citos priekšskrējienos. Katrā no sešiem priekšskrējieniem pusfinālā tika trīs pirmo vietu ieguvējas, kam pievienojās sešas ātrākās sprinteres pārējo dalībnieču konkurencē. Bukša bija piektā no sešām dalībniecēm, kas pusfinālā iekļuva pēc sasniegtā rezultāta. 

Māras Grīvas veiksmīgākais lēciens 

Māra Grīva savu labāko rezultātu sasniedza trešajā lēcienā, ar 6,41 metru atkārtojot savu personisko rekordu, tomēr ar to nepietika iekļūšanai finālā. Lai startētu arī finālā, Mārai bija jālec 10 centimetrus tālāk. 

Laumas Grīvas pirmais lēciens 

Lauma Grīva priekšsacīkstēs labāko rezultātu - 6,34 metrus - sasniedza pirmajā mēģinājumā, atpaliekot vienu centimetru no sava sezonas labākā rezultāta. Nākamie divi mēģinājumi bija pieticīgāki ar 6,29 metriem un 6,16 metriem, liedzot izredzes uz dalību finālā.

Māras Grīvas pirmais lēciens 

Mazliet veiksmīgāka pirmajā lēcienā bija jaunākā māsa Māra, sasniedzot 6,37 metrus.

Māras Grīvas otrais lēciens 

Tuvu kvalifikācijas normatīvam Māra bija otrajā lēcienā, tomēr pamatīgi pārkāpa atspēriena dēlītim, tādēļ rezultāts netika ieskaitīts.

Finālā iekļuva sešas vismaz 6,65 metrus aizlēkušās sportistes un vēl divas labākās kvalifikācijas dalībnieces pārējo tāllēcēju konkurencē. Labāko rezultātu sasniedza pašreizējā pasaules un Eiropas čempione telpās serbiete Ivana Španoviča ar rezultātu 6,79 metri.

Kristapa Sietiņa starts 60 metru barjerskrējiena priekšsacīkstēs 

Sietiņš skrējienā aizķēra vairākas barjeras un finišēja pēdējais - septītais - ar rezultātu 8,05 sekundes.

Savukārt vakara sesijā plkst. 20.14 starts 800 metru distances pusfinālā paredzēts Līgai Velverei.

Eiropas čempionāts Glāzgovā finišēs svētdien.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vieglatlētika
Sports
Jaunākie
Interesanti