VIDEO: Leģendārajam Boltam karjeras noslēgumā trauma un izstāšanās stafetē

Jamaikas sprinteris Useins Bolts karjerā izcīnīja 19 zelta medaļas pasaules čempionātos un olimpiskajās spēlēs, bet atvadas no vieglatlētikas sestdien Londonā viņam izvērtās sūras, jo titulētais sportists 4x100 metru stafetes finālā pēdējā posmā nefinišēja kājas traumas dēļ. 

Boltam Jamaikas kvartetā bija atvēlēts pēdējais posms, un pirms stafetes starta viņš ierasti atraktīvi pievērsa skatītāju uzmanību. Savukārt distancē pēc stafetes kociņa saņemšanas viņš skrēja trešais krietni aiz Lielbritānijas un ASV sprinteriem, taču jau pēc pārdesmit metriem sāka klibot un distanci nespēja turpināt. Nokritis Bolts saķēra kreiso augšstilbu.

Pasaules čempionu zeltu par prieku līdzjutējiem Londonas olimpiskajā stadionā nodrošināja briti ar finišu pēc 37,47 sekundēm. Sudraba medaļas nopelnīja ASV kvartets (37,52), bet bronzu ieguva japāņi(38,04). Uzvaru Lielbritānijai nodrošināja Čidžindu Udža, Adams Džemili, Daniels Talbots un Netaniels Mičels-Bleiks.

Bolta rēķinā ir astoņi olimpiskā čempiona tituli un 11 zelta medaļas pasaules čempionātos. Londonā 100 metru skrējienā viņš kļuva par bronzas laureātu. 

Par sestdienas sacensību norisi vairāk var uzzināt tiešraides arhīvā.

0 komentāri
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālajiem profiliem
Vieglatlētika
Sports
Jaunākie
Populārākie
Interesanti