Uz Eiropas čempionātu Amsterdamā dosies 16 Latvijas vieglatlēti

Uz Eiropas čempionātu vieglatlētikā, kas no 6. līdz 10. jūlijam notiks Amsterdamā, Latviju pārstāvēs 16 sportisti, informē Latvijas Vieglatlētikas savienība.

Latviju Amsterdamā viskuplākajā skaitā pārstāvēs šķēpmetēji - Jānis Svens Grīva, Sigismunds Sirmais, Rolands Štrobinders, Līna Mūze, Sinta Ozoliņa un Madara Palameika. Tāpat uz Eiro[as čempionātu dosies Dmitrijs Jurkevičs (1500 metru skrējiens), Jānis Baltušs (400 metru barkerskrējiens), pusmaratonisti Jānis VIškers un Agata Strausa, Elvijs Misāns (tāllēkšana un trīssoļlēkšana), Mareks Ārents (kārtslēkšana), Laura Ikauniece-Admidiņa (100 metru barjerskrējiens), Līga Velvere (400 metru barjerskrējiens un 800 metru skrējiens) un Gunta Latiševa-Čudare (400 metru skrējiens).

Latvijas Vieglatlētikas savienība informē, ka no tiem, kuri izpildījuši normatīvus, atteikušies startēt trīs sportisti - lodes grūdējs Māris Urtāns, kārtslēcējs Pauls Pujāts un vesera metējs Igors Sokolovs. Šķēpa mešanas pašmāju rangā Anete Kociņa un Gatis Čakšs šogad ir ceturtajā pozīcijā, Ainārs Kovals – piektajā pozīcijā. Eiropas čempionātā var startēt trīs, līdz ar to šie sportisti čempionāta nepiedalīsies. 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vieglatlētika
Sports
Jaunākie
Interesanti