Urtāns un Grabuste uzvar Latvijas čempionātā vieglatlētikā telpās

Lodes grūdējs Māris Urtāns un tāllēcēja Aiga Grabuste piektdien Kuldīgā uzvarēja Latvijas čempionātā vieglatlētikā telpās, liecina Latvijas Vieglatlētikas savienības (LVS) informācija.

Urtāns bija labākais ar rezultātu 19,53 metri, ko izdevās uzrādīt piektajā mēģinājumā. Trešajā mēģinājumā viņš lodi aizgrūda līdz 15,42 metru atzīmei, bet pārējie četri mēģinājumi nebija sekmīgi. Otro vietu ieguva Edgars Kononovs ar rezultātu 15,42 metri, bet trešais bija Edgars Berķis ar rezultātu 15,08 metri.

Eiropas čempionāta normatīvu - 19,60 metri, Urtāns izpildīja jau janvārī, kad viņam Lietuvas kausu izcīņā izdevās uzrādīt rezultātu 20,37 metri.

Grabuste uzvarēja ar rezultātu 6,36 metri, ko izdevās sasniegt pirmajā mēģinājumā. Viņa veica vēl otro lēcienu - 6,28 metri, bet tālāk atlikušos četrus lēcienus neizpildīja. Otro vietu ieguva Krista Zubova ar rezultātu 5,68 metri, savukārt trešajā pozīcijā ierindojās Valērija Bogdanova ar rezultātu 5,51 metrs.

Grabuste, kura februāra sākumā Gruzijā laboja 30 gadus veco Latvijas rekordu tāllēkšanā telpās - 6,82 metri, izpildījusi Eiropas čempionāta normatīvu, kas ir 6,40 metri.

Sindija Bukša, Beatrise Bukša, Anete Veinberga un Anna Paula Auziņa no BJC IK "Auseklis" uzvarēja 4x200 metru stafetē ar rezultātu viena minūte un 42,92 sekundes, kas ir jauns Latvijas čempionāta rekords telpās.

Latvijas čempionāts notiks arī sestdien, kad risināsies augstlēkšanas, trīssoļlēkšanas, 200 metru, 800 metru un 3000 metru skrējienu sacensības.

Jau ziņots, ka Latvijas čempionāta nepiedalījās tāllēcējs Elvijs Misāns, kurš ir apslimis. Viņš ir viens no pieciem Latvijas vieglatlētiem, kurš ir izpildījis Eiropas čempionāta normatīvu. Tas izdevies arī kārtslēcējam Marekam Ārentam, skrējējam Renāram Stepiņam, kā arī pieminētajam Urtānam un Grabustei.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vieglatlētika
Sports
Jaunākie
Interesanti