Tiešraides no Eiropas čempionāta vieglatlētikā LTV7 un REPLAY.lv

Jau 6. augustā Berlīnē sāksies Eiropas čempionāts vieglatlētikā, kur Latviju pārstāvēs 17 atlēti. Tiešraides no sacensībām piedāvās Latvijas Televīzija, tās būs vērojamas LTV7, kā arī Latvijas teritorijā  - REPLAY.lv.

Pirmais pieslēgums notikumiem Berlīnē LTV7 ēterā un REPLAY.lv notiks 6. augustā plkst. 17.00. Pirmā sacensību diena būs veltīta kvalifikācijas kārtai vesera mešanā vīriešiem, kvalifikācijas skrējieniem 100 m sprintā sievietēm un vīriešiem, 400 m barjerskrējienā vīriešiem, lodes grūšanai. Tāpat sāksies arī tāllēkšana vīriešiem.

Otrajā sacensību dienā, 7. augustā, plkst. 9.30 sāksies tiešraide no 50 km soļošanas vīriešiem. Grūto disciplīnu gandrīz pilnā garumā varēs redzēt arī televīzijas skatītāji. Otrdien sāksies arī desmitcīņa vīriešiem, noritēs kvalifikācijas sacensības diska mešanā un 400 m skrējieni vīriešiem un 800 m skrējieni sievietēm. Tāpat otrdienas vakarā no plkst. 19.30 turpināsies desmitcīņa un lielais fināls vesera mešanā vīriešiem. Interesanti notikumi gaidāmi sprintā - jau otrās dienas vakarā norisināsies pusfināli un fināli 100 metru sprintā gan sievietēm, gan vīriešiem. Vakarā būs fināls 10 000 m distancē vīriešiem.

Trešdien no rīta plkst. 10.30 turpināsies desmitcīņa un sāksies kvalifikācija trīssoļlēkšanā sievietēm. Notiks arī 400 m skrējieni sievietēm. Sāksies arī kvalifikācija šķēpa mešanā vīriešiem, kur arī latviešiem būs uzdevums kvalificēties lielajam finālam. Savukārt vakarā plkst. 18.50 LTV7 un REPLAY.lv skatītāji varēs vērot sieviešu 400 m barjerskrējiena pusfinālu un vīriešu 400 m skrējiena pusfinālu. Tāpat tiks sekots līdzi vīriešu tāllēkšanas finālam, pusfinālam sieviešu 800 m skrējienā, kā arī 10 000 m garās distances finālam sievietēm. Trešdienas vakarā tiks noskaidroti jaunie Eiropas čempioni desmitcīņā, bet sacensību trešo dienu noslēgs 1500 m skrējiens.

Ceturtdienas rītā sāksies daudzcīņa sievietēm un notiks kvalifikācija tāllēkšanā sievietēm. Nedaudz vēlāk sāksies arī kvalifikācija šķēpa mešanā sievietēm, kur varam gaidīt Latvijas sportistu dalību un cerēt uz iekļūšanu sacensību finālā. Pieslēgums sacensību rīta sesijai - plkst. 10.30. Vakarā no plkst. 20.15 skatītāji varēs sekot līdzi vairākiem fināliem, tostarp šķēpa mešanā vīriešiem. Pašā vakarā fināls arī 200 m skrējienā vīriešiem un 100 m barjerskrējienā sievietēm.

Piektdien dienas pirmajā pusē turpināsies daudzcīņa sievietēm, sākies kvalifikācija kārtslēkšanā vīriešiem. Vēlāk noritēs kvalifikācijas sacensības trīssoļlēkšanā un sāksies dažādu stafetes skrējienu pirmās kārtas. Pieslēgums rīta sesijai - plkst. 11.00. Vakarā no plkst. 20.00 skatītāji varēs sekot līdzi sieviešu augstlēkšanas un trīssoļlēkšanas fināliem. 21.25 pēc Latvijas laika sāksies lielais fināls šķēpa mešanā sievietēm, kur jātur īkšķi par Latvijas pārstāvēm, savukārt pašā vakarā aizritēs 400 m finālskrējiens vīriešiem un 800 m finālskrējiens sievietēm, fināla barjerskrējiens 110 m distancē un fināls 1500 m vīriešiem.

Priekšpēdējā sacensību diena sāksies ar soļošanu - 20 km sievietēm un 20 km vīriešiem. Pieslēgums soļošanas sacensībām - 11. augustā plkst. 10.00. Turpretī vakara sesijā plkst. 21.00 LTV7 un REPLAY.lv pieslēgsies stadionam, kur aizritēs augstlēkšanas un tāllēkšanas fināli sievietēm, kā arī 4x400 m stafešu fināli gan sievietēm, gan vīriešiem.

Pēdējā sacensību diena sāksies ar diviem lieliem fināliem Berlīnes ielās - maratonu sievietēm un vīriešiem. Pieslēgums sacensībām - plkst. 10.00. Vakarā, kad lielākā daļa čempionāta medaļu jau būs sadalītas, aizritēs vēl vīriešu kārtslēkšanas fināls, 4x100 stafešu fināli, trīssoļlēkšanas fināls vīriešiem, kā arī sieviešu 3000 m šķēršļu skrējiena, 1500 m un 5000 m skrējienu fināli.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vieglatlētika
Sports
Jaunākie
Interesanti