Tāllēcējs Tentoglu izcīna Grieķijai pirmo zeltu Eiropas čempionātā vieglatlētikā telpās

Eiropas čempionātā vieglatlētikā telpās pie pirmās zelta medaļas šajā turnīrā tika Grieķija, Miltiadim Tentoglu tāllēkšanā uzrādot vislabāko rezultātu. Ar to gan ziemas sezonas vieglatlētikas svarīgākais notikums nebeigsies – vakara sesijā vēl tiks sadalīti vairāki medaļu komplekti. Tiešraide LTV7 un REPLAY.lv plkst. 19.55.

Svētdienas rīta sesijā trīssoļlēkšanā sievietēm Eiropas čempiones titulu izcīnīja spāniete Ana Peleteiro, kura savā labākajā mēģinājumā uzrādīja rezultātu 14 metri un 73 centimetri, uzstādot savas valsts un personisko rekordu.

Ana Peleteiro uzstāda personisko un savas valsts rekordu trīssolļēkšanā

Sudraba medaļu izcīnīja grieķiete Paraskevi Papahristu (14 metri un 50 centimetri), bet bronzas medaļa tika ukrainietei Olhai Saladuhai (14 metri un 47 centimetri).

Tāllēkšanā Grieķijai pirmo zelta medaļu šajā čempionātā nodrošināja Miltiadis Tentoglu, savā labākajā mēģinājumā uzrādot rezultātu 8 metri un 38 centimetri.

Grieķijai pirmā medaļa šajā turnīrā

Otrajā vietā ierindojās zviedrs Tobiass Nilsons-Montlers ar astoņiem metriem un 17 centimetriem, bet Eiropas bronza – slovēnim Strahinjam Jovančevičam – astoņi metri un trīs centimetri. Tāllēkšanā tikai medaļu ieguvēji spēja pārsniegt astoņu metru robežu.

Lodes grūšanā sievietēm pārliecinoši pie Eiropas zelta tika bulgāriete Radoslava Mavrodjeva, kuras rezultāts bija 19,12 metri. Aiz sevis viņa atstāja vācieti Kristinu Švanicu ar 19,11 metriem, bet bronzas medaļai pieredzējušajai lodes grūdējai no Ungārijas Anitai Mārtonei, kuras labākais rezultāts bija 19 metri.

Jau ziņots, ka sestdien Latvijas skrējējai Līgai Velverei neizdevās sasniegt 800 metru skrējienā finālu, bet sprintere Sindija Bukša netika tālāk par pusfinālu 60 metros. Savukārt māsas Māra un Lauma Grīvas sestdien netika tālāk par priekšsacīkstēm tāllēkšanā. Tāpat priekšsacīkstēs apstājās arī Kristaps Sietiņš 60 metru barjerskrējienā.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vieglatlētika
Sports
Jaunākie
Interesanti