Tāllēcējai Grīvai uzvara Šveicē

Tāllēcēja Lauma Grīva otrdien palika nepārspēta starptautiskās sacensībās Šveicē, informēja organizatori. Vīriešiem šķēpa mešanā sesto vietu Belinconā aizvadītajās sacīkstēs ieguva Rolands Štrobinders, nepietuvojoties 80 metru robežai.

Grīva uzvarēja ar 6,50 metru tālu lēcienu, kas ļāva pirmās vietas ieguvējai par vienu centimetru apsteigt tuvāko konkurenti Ukrainas tāllēcēju Irinu Nikolajevu. Trešā astoņu dalībnieču konkurencē bija poliete Karolina Blazeja, kura aizlēca 6,24 metrus tālu.

Štrobindera rezultāts veiksmīgākajā mēģinājumā bija 73,62 metri. Ar sasniegtiem 84,48 metriem nepārspēts palika Ukrainas šķēpmetējs Romans Avramenko, kurš maija beigās uzvarēja "Rīgas kausu" izcīņā. Par 80 metriem labāks rezultāts bija arī otrās un trešās vietas ieguvējiem - igaunim Tanelam Lānmē (81,05) un polim Igoram Janikam (80,13). Sacensībās startēja astoņi šķēpmetēji.

Grīva maijā izpildīja pasaules čempionāta kvalifikācijas B normatīvu (6,65 metri), kad sacensībās Igaunijā uzvarēja ar rezultātu 6,72 metri. Pasaules čempionāts Maskavā notiks no 10. līdz 18.augustam.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vieglatlētika
Sports
Jaunākie
Interesanti