Tāllēcēja Lauma Grīva būs vienīgā Latvijas vieglatlēte pasaules čempionātā telpās

Tāllēcēja Lauma Grīva būs vienīgā Latvijas sportiste pasaules čempionātā vieglatlētikā telpās, kas nedēļas nogalē notiks Polijas pilsētā Sopotā, pirmdien informēja Latvijas Vieglatlētikas savienība (LVS). Kvalifikācijas normatīvu bija izpildījis arī Jānis Leitis 400 metru skrējienā, taču viņš no starta atteicās, jo studē ASV.

Grīva ir veiksmīgi atlabusi pēc ziemā gūtā kājas savainojuma un piektdien jau piedalījās sezonā pirmajās sacensībās Kuldīgā, kur notika LVS kausa izcīņas pirmais posms. Veiksmīgākajā mēģinājumā Grīva aizlēca 6,25 metrus un bija ļoti apmierināta.

"Esmu priecīga par startu, lai gan biju manāmi uztraukusies. Izturēju 20 stundu ilgu pārlidojumu no Amerikas un fiziski jūtos ļoti labi," sacīja Grīva. "Ziemā guvu stresa lūzumu pēdā, tāpēc man bija nepieciešams kvalitatīvs atlabšanas process," viņa piebilda.

Uzklausot tāllēcējas karjeru jau beigušās Inetas Radēvičas ieteikumu, Grīva vērsās pie speciālistiem Amerikā, kur izgāja ļoti kvalitatīvu rehabilitācijas kursu. Līdz pasaules čempionātam Grīva vēl plāno piestrādāt pie ieskrējiena, lai iegūtu pārliecību par labu rezultātu.

LVS izlases galvenais treneris Edvīns Krūms pastāstīja, ka Grīva ir veiksmīgi atveseļojusies un sagatavojusies gan Latvijā, gan Amerikā. Krūms cer, ka Grīva spēs kvalificēties pasaules čempionāta finālsacesībām ar personiskajam labākajam rezultātam - 6,86 metriem - tuvu sasniegumu.

Ar Grīvu uz Poliju dosies viņas treneris Māris Grīva, bet delegācijas vadītāja būs Radēviča, kura palīdzēja tāllēcējai ar padomiem februārī treniņnometnē ASV.

Notikumiem pasaules čempionātā tiešraidē no 7. līdz 9. martam varēs sekot LTV7 televīzijā. Tāllēkšanā sievietes priekšsacīkstēs startēs sestdien plkst. 13.15 pēc Latvijas laika. 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Vieglatlētika
Sports
Jaunākie
Interesanti