Sporta ziņas

Latvijas čempionāts kartingā

Sporta ziņas

Latvijas čempionāts airēšanas slalomā

Gunta Latiševa Čudare gatavojas «Prezidenta balvas vieglatlētikā» izcīņai

Sprintere Latiševa-Čudare šo sezonu aizvada kā profesionāle

Šīs nedēļas nogalē norisināsies tradicionālā Prezidenta balvas izcīņa vieglatlētikā. Tajā noteikti jāstartē sportistiem, kuri augustā piedalīsies Eiropas čempionātā. Viņu vidū arī sprintere Gunta Latiševa-Čudare.

Rēzeknes stadions ir pietiekami labs, lai tajā savus treniņus aizvadītu Latvijas labākā 400 metru skrējēja Latiševa-Čudare. Iepriekš viņa vieglatlētiku apvienoja ar darbu un mācībām, bet šī sezona ir citādāka.

“Šajā sezonā es pirmo reizi varu nosaukt sevi par profesionālu sportisti. Citādāka pieeja, un daudz vairāk laika tiek veltīts tieši treniņu procesam,” LTV atklāja sportiste.

Šādas izmaiņas tādēļ, ka iepriekšējā sezonā Guntai bija vērā ņemami starptautiski panākumi, kas šajā sezonā ļauj piedalīties prestižās komercsacensībās.

“Šajā sezonā es gribēju ielēkt uzreiz sacensību virpulī, dabūt sacensību sajūtu, lai gūtu sev vēl lielāku pārliecību. Pagaidām tas ir izdevies ļoti labi,” atzina Latiševa-Čudare.

Nupat vieglatlēte atgriezās no sacensībām Polijā, bet tagad gatavojas nedēļas nogalē gaidāmai Prezidenta balvas izcīņai. Guntai mazliet žēl, ka viņa nevarēja piedalīties ''Rīgas kausos'' – sacensības mājās esot kas īpašs, arī ģimene varot atbraukt apskatīties.

Augustā gaidāmajam Eiropas čempionātam Gunta izpildījusi normatīvus gan 200, gan 400 metru distancēs. Viņa pati uzsver, ka viņas distance ir 400 metri.

Pēc Prezidenta balvas izcīņas vieglatlētei vēl gaidāms starts Minskā, pēc tam jāuzstājas Dziesmu svētkos, bet pēc tam gan visa uzmanība jāpievērš augustā gaidāmajam čempionātam.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vieglatlētika
Sports
Jaunākie
Interesanti