Sprintere Bukša sezonā galvenos mērķus izvirza Eiropas čempionātā

Latvijas čempionei 200 metru distancē Sindijai Bukšai sezonas kulminācija būs augustā Eiropas čempionātā, kur talantīgā skrējēja grib sasniegt augstu vietu, taču vieglatlēte Latvijas Radio pastāstīja, ka viņas plānos ir vēl vairāku nozīmīgu mērķu sasniegšana.

Bukša ir apņēmusies nosargāt Latvijas čempiones titulu, kā arī pretendēt uz uzvaru Rīgas kausu izcīņā, kas 29.maijā risināsies atjaunotajā "Daugavas" stadionā. Viens no sezonas mērķiem Bukšai ir arī jauna personiskā rekorda sasniegšana.

Sindija Bukša par saviem sezonas mērķiemInita Kresa-Katkovska

  Latvijas čempionātā pērn Bukša palika nepārspēta 200 metru distancē, bet 100 metros viņu finālā apsteidza Gunta Latiševa-Čudare. Sindija allaž priecājas par iespēju sacensties ar Latiševu-Čudari, jo tas sniedz papildu motivāciju un veicina sacensību intrigu.

  Sindija Bukša par pieredzi Rīgas kausosInita Kresa-Katkovska

   Ar īpašām atmiņām Bukšai saistās tradicionālā Rīgas kausu izcīņa - sacensības, ko pašlaik 20 gadu vecā sportiste atceras kā lielu un brīnumainu notikumu, kad tikko bija pievērsusies vieglatlētikai. Tagad viņa pati jau ir dalībnieku vidū un būs gatava cīnīties par uzvaru.

   Pērn Bukša 200 metru skrējienā jūlijā U-23 Eiropas čempionātā noslēdza labāko sešinieku (23,41), bet augustā ieguva 29.vietu pasaules čempionātā (23,54).

   Kļūda rakstā?

   Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

   Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

   Vieglatlētika
   Sports
   Jaunākie
   Interesanti