SPECIĀLI no Londonas: Ikauniece-Admidiņa nepacietīgi gaida startu

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 6 gadiem.

Viena no Latvijas galvenajām cerībām pasaules čempionātā vieglatlētikā Laura Ikauniece-Admidiņa priecājas par atgriešanos Londonas olimpiskajā stadionā un jūtas gatava startam, tādēļ to gaida ar jo īpašu nepacietību. Sportiste Latvijas Televīzijai (LTV) dienu pirms sacensībām atklāja, ka ļoti grib startēt, un izbauda lieliskās sajūtas.

Ikauniece-Admidiņa Londonas olimpiskajā stadionā startēs pirmo reizi kopš 2012.gada, kad piedalījās olimpiskajās spēlēs. Laura atceras, ka pirms pieciem gadiem ļoti priecājās par dalību Londonas olimpiskajās spēlēs, un vēl tagad viņu ielīksmo stadiona lieliskais izskats arēnā.

"Ir patīkamas sajūtas, visu gadu esmu gatavojusies iznācienam uz lielās skatuves," pastāstīja Ikauniece-Admidiņa. "Ceru, ka izdosies realizēt visu, kam treniņos gatavojos. Ja izdosies, būšu ļoti priecīga."

Startējot septiņcīņā, noteikti piesardzīgāka Laura būs sestdien barjerskriešanā un augstlēkšanā. Vēlāk jau varēs uzelpot, viņa piebilda. 

"Iešu, lai parādītu Latviju, un centīšos izbaudīt sacensības, lielākos svētkus, kas šogad ir," teica iedvesmotā sportiste. "Man ļoti gribas startēt, tā ir ļoti forša sajūta, ja zini, ka esi gatavs," viņa piebilda.

Septiņcīņā Ikauniece-Admidiņa startēs sestdien un svētdien, bet vēlāk čempionātā viņa sacentīsies arī atsevišķi tāllēkšanas disciplīnā. Laura ir viena no 12 Latvijas vieglatlētiem Londonā, tomēr sestdien viņa būs vienīgā, kas arēnā dosies zem sarkanbaltsarkanā karoga.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti