Eiropas čempionāts vieglatlētikā

EČ vieglatlētikā. Turcijas skrējējs Ramils Gulijevs triumfē 200 metru distancē

Eiropas čempionāts vieglatlētikā

EČ vieglatlētikā. Francūzis Mahiedins Mehisi - Benabads uzvar 3000 metru kavēkļu skrējienā

EČ vieglatlētikā. Guntas Latiševas - Čudares komentārs pēc 400 metru pusfināla

Skrējējai Latiševai-Čudarei ar sezonā labāko rezultātu mazliet pietrūkst finālam

Skrējēja Gunta Latiševa-Čudare ceturtdien Eiropas čempionātā Berlīnē sasniedza savu sezonā labāko rezultātu 400 metru skrējienā, tomēr ar to nepietika, lai tiktu tālāk par pusfinālu. No dalības finālā Latvijas vieglatlēti šķīra viena sekundes desmitdaļa. 

Latiševa-Čudare savā pusfināla skrējienā finišēja ceturtā pēc 51,60 sekundēm, kas distances kopvērtējumā viņu ierindoja 10.vietā. 

Guntas Latiševas-Čudares pusfināla skrējiens 

Finālā iekļuva pa divām ātrākajām trīs pusfinālu dalībniecēm, kā arī vēl divas sportistes pēc rezultāta pārējo dalībnieču konkurencē. Latiševas-Čudares skrējienā pirmā finišēja poliete Justina Šventija-Ersetiča (51,23).

Sacensību noslēgumā Latiševa-Čudare intervijā Latvijas Televīzijai sacīja, ka tomēr vajadzēja noskriet mazliet ātrāk. Par sasniegto rezultātu Latiševa-Čudare ir priecīga, kā arī gandarīta, ka pierādīja spēju būt stabilai. Skrējēja tomēr bijusi gatava labākam rezultātam.

"Bija sajūta, ka šajā čempī jābūt finālā, bet šo iespēju es sev nozagu, varbūt arī kāds cits mazliet palīdzēja nozagt, bet vainīgos jau nemeklē, jāskrien ir man," teica Latiševa-Čudare. "Nākamajam gadam jābūt labākam," viņa piebilda.

Rolands Štrobinders ceturtdien vēl pārstāvēs Latviju šķēpmešanas finālā vīriešiem.

Medaļas tiks sadalītas arī piecās citās disciplīnās - kārtslēkšanā sievietēm, 200 metru distancē, 3000 metru kavēkļu skrējienā un 400 metru barjerskriešanā vīriešiem, kā arī 100 metru barjerotajā distancē sievietēm.

Jau vēstīts, ka ceturtdien priekšsacīkstēs šķēpmešanā kvalifikāciju pārvarēja Madara Palameika, bet Līnai Mūzei un Anetei Kociņai tas neizdevās. Tālāk par kvalifikāciju tāllēkšanā netika Lauma Grīva

Eiropas čempionāts Berlīnē beigsies svētdien, 12.augustā.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vieglatlētika
Sports
Jaunākie
Interesanti