Hokeja virslīga. Hk "Mogo" - HK "Kurbads"

VTB, "VEF Rīga" - "Unics"

Starptautiskajās sacensības vieglatlētikā "Kuldīgas Katrīnas kauss 2018"

Skrējēja Velvere Kuldīgas Katrīnas kausā labo Latvijas rekordu 1000 metros telpās

Skrējēja Līga Velvere sestdien starptautiskajās vieglatlētikas sacensībās "Kuldīgas Katrīnas kauss" laboja Latvijas rekordu 1000 metru distancē. Velvere sacensībās distanci veica divās minūtēs un 45,96 sekundēs, iepriekšējo rekordu labojot par 1,15 sekundēm.

Līdzšinējā Latvijas rekordiste bija Inna Poluškina, kura 2003.gadā 1000 metrus telpās skrēja divās minūtēs un 47,11 sekundēs.

Otrā 1000 metros finišēja baltkrieviete Tatsjana Šabanava, kura Velverei zaudēja 0,72 sekundes, bet trešā bija lietuviete Ramūna Klībaite, kura atpalika vairāk nekā 16 sekundes.

Pērn Velvere laboja Latvijas rekordu 800 metros telpās, distanci veicot divās minūtēs un 2,18 sekundēs. Savukārt tieši "Kuldīgas Katrīnas kausā" viņa pērn pārspēja valsts rekordu 600 metru distancē, kas bija 45 gadus sens.

Vēl sestdien vīriem 400 metru distancē uzvaru izcīnīja Austris Karpinskis, kurš distanci veica 47,88 sekundēs. Savukārt 1000 metros Jānis Razgalis bija ceturtais, noskrienot divās minūtēs un 28,52 sekundēs.

Tāllēkšanā labāko rezultātu no pašmāju sportistiem sasniedza Dairis Rinčs, kurš ar 7,32 metriem bija otrais.

Tikmēr augstlēkšanā dāmām no Latvijas sportistēm labāko rezultātu sasniedza Madara Onužāne-Saliņa, kura ar 1,77 metru augstumā pārvarētu latiņu bija trešā.

Savukārt 400 metros Patrīcija Sarmule distanci veica 58,96 sekundēs un bija ceturtā.

60 metru sprintā sievietēm uzvaru guva Sindija Bukša, kura finālā bija 7,43 sekundes ātra, kamēr trešā palika Gunta Latiševa - Čudare, bet vīriem uzvaru pēc 6,70 sekundēm guva jamaikietis Raiens Šīlds, kura personīgais rekords 100 metros ar vēja palīdzīgu ir 9,89 sekundes. Šeit labākais no mājiniekiem bija sesto vietu guvušais Raitis Fomrats (7,07 sekundes).

Vēl vīriem 60 metru barjerotajā distancē uzvaru guva Rahibs Mamodovs (8,00 sekundes), kamēr no mājiniekiem ceturto vietu izcīnīja Jānis Baltušs (8,14 sekundes), 1000 metros nepārspēts palika baltkrievs Jauhens Janukovičs, kurš distanci veica divās minūtes un 26,77 sekundēs, bet ceturto vietu guva mājinieks Jānis Razgalis, kamēr tāllēkšanā ar 7,46 metriem uzvaru svinēja Mikita Lapatenka, bet viņam ar 7,32 metriem sekoja Dairis Rinčs, bet kārtslēkšanā uzvaru ar 5,40 metriem guva norvēģis Eiriks Dolve, kuram ar tādu pat rezultātu sekoja Mareks Ārents.

Savukārt dāmām 60 metru barjerskrējienā uzvarēja ungāriete Grēta Kerekeša (8,24 sekundes), bet labākā no latvietēm bija ceturto vietu guvusī Ilona Dramačonoka (9,03 sekundes), kamēr tāllēkšanā dubultuzvaru izcīnīja māsas Lauma un Māra Grīvas, lecot 6,33 un 6,08 metrus, bet viņām ar 5,71 metru sekoja Kitija Paula Melnbārde.

Šogad "Kuldīgas Katrīnas kauss" norisinājās jau astoto reizi.