Sporta ziņas

BMX Eiropas kausa 11.posms

Sporta ziņas

BMX Eiropas kausa 11.posms. Mikus Dāvids Strazdiņš

Latvijas čempionāts vieglatlētikā Valmierā. 1.diena

Skrējēja Vaičule sasniedz augstvērtīgāko rezultātu Latvijas čempionāta pirmajā dienā

Sprintere Gunta Vaičule sestdien Valmierā 400 metros sasniedza augstvērtīgāko rezultātu Latvijas vieglatlētikas čempionāta pirmajā dienā.

Vaičule apli stadionā veica 52,12 sekundēs, kas disciplīnas salīdzinošajās tabulās novērtētas ar 1122 punktiem.

Otrā ar rezultātu 53,41 sekunde finišēja Asnāte Kalniņa (1072 punkti).

Šķēpa mešanā ar 80,49 metriem uzvarēja Rolands Štrobinders (1108 p.), apsteidzot Patriku Gailumu ar 80,17 metriem (1104 p.). Trešais ar 73,10 metriem bija Gatis Čakšs (1003 p.).

Labi rezultāti tika sasniegti arī tāllēkšanā, kur ar 6,45 metriem (1097 p.) uzvarēja Lāsma Zemīte, apsteidzot Rūtu Kati Lasmani, kura lēca septiņus centimetrus tuvāk (1081 p.).

1000 punktu robežu pārsniedza arī ārpus kārtas startējošā Ukrainas sportiste Irina Nerubalščuka (6,29 m; 1062 p.), Gerda Kerija Dreimane (6,25 m; 1053 p.), Māra Grīva (6,18 m; 1038 p.) un Kristīne Blaževiča (6,07 m; 1014 p.), bet pavisam tuvu (992 p.) šai robežai piekļuva Kitija Paula Melnbārde (5,97 m).

Artūrs Pastors ar rezultātu 46,82 sekundes (1057 p.) uzvarēja 400 metros vīriešiem, otrajā vietā ierindojoties Iļjam Petrušenko - 47,54 sekundes (1010 p.).

Savukārt desmito augstvērtīgāko dienas rezultātu šķēpa mešanā sasniedza Madara Palameika, uzvarot ar 57,99 metrus tālu raidījumu (1041 p.).

Viņa apsteidza Līnu Mūzi, kuras raidītais šķēps lidoja 55,65 metrus (997 p.) un Hannu Gabrielu Ziemiņu ar 48,37 metriem.

Anda Austrupa trenētā Blaževiča izcīnīja uzvaru 100 metru barjerskriešanā, finišējot pēc 13,93 sekundēm. Priekšskrējienā 0,4 metru sekundē pretvējā viņas rezultāts bija par 0,1 sekundi labāks (1027 p.).

Vēl 1000 punktu robežu pārsniedza Mareks Ārents, kurš uzvarēja kārtslēkšanā (5,10 m; 1021 p.), 100 metros - Sindija Bukša (11,86; 1019 p.), tāllēkšanā vīriešiem - Jānis Leitis (7,45 m; 1019 p.).

Par Latvijas čempioniem kļuva arī Roberts Jānis Zālītis 100 metros (10,68), Ņikita Bogdanovs (3:55,15) un

Līga Velvere (4:30,93) 1500 metros, Edgars Šumskis (9:11,05) un Albertīna Rudņeva (12:41,80) 3000 metru kavēkļu skrējienā, Kārlis Sondors 110 metru barjerskriešanā (15,05), Ildze Bortaščenoka (3,51 m) kārtslēkšanā, Edgars Berķis (15,61 m) un Anna Gulbe (14,61 m) lodes grūšanā.

4x100 metru stafetē uzvarēja "Arkādija" komanda (Markuss Mehaņikovs, Austris Karpinskis, Valērijs Valinščikovs, Roberts Jānis Zālītis) - 42,90 sekundes - un Bauskas novada pašvaldības komanda (Amanda Hilda Gromova, Anna Gabriela Hofmane, Adriana Krūzmane, Gerda Kerija Dreimane) - 48,28 sekundes.

Savukārt kārtējo Latvijas čempiona titulu nopelnīja Igors Sokolovs vesera mešanā, kurš uzvarēja ar rezultātu 59,25 metri, sievietēm šajā disciplīnā triumfējot Karīnai Jansenai (50,50 m).

Sacensības Valmierā turpināsies svētdien.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Svarīgākais šobrīd

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt