Skrējēja Līga Velvere tēmē uz Eiropas čempionāta finālu

Līga Velvere uzstādījusi jaunu Latvijas rekordu 800 metru skrējienā telpās. Šis rezultāts Līgai ļaus startēt arī Eiropas čempionātā.

Jauno rekordu Līga uzstādīja Īrijā, Dublinā notiekošajās sacensībās – viņa distanci veica divās minūtēs un 2,18 sekundēs, labojot sev piederošo rekordu par 0,90 sekundēm. Šis rezultāts bija arī šogad 12. labākais Eiropā.

“Sacensības bija ļoti labas, konkurentes arī ļoti labas – augsta līmeņa sportistes,” intervijā LTV atzina sportiste. Viņasprāt, šī pieredze lieti noderēs, piedaloties Eiropas vieglatlētikas čempionātā telpās.

Līga iepriekš studēja un trenējās ASV, tikai nesen atgriezusies Latvijā. Tagad viņas treneris ir pieredzējušais Viktors Lācis un abiem veidojas laba sadarbība. Čempionātā Velveres mērķis ir iekļūt 800 metru skrējiena finālā.

“Es domāju, ka ne uz ko zemāku nevajadzētu tēmēt. Veselība atļauj šobrīd, viss ir kārtībā,” tā atzina sportiste.

Eiropas čempionāts vieglatlētikā telpās risināsies no 3. līdz 5. martam Serbijā. Bez Velveres Latviju pārstāvēs arī Elvijs Misāns. Septiņcīņas sportiste Laura Ikauniece – Admidiņa gan šoreiz neizmantos iespēju startēt šajā turnīrā. Čempionātu varēs vērot arī LTV7 tiešraidēs.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vieglatlētika
Sports
Jaunākie
Interesanti