Šķēpmetējs Sirmais: Trauma nebija tik nopietna, kā sākumā likās

Šķēpmetēja Zigismunda Sirmā atveseļošanās pēc pleca operācijas norit sekmīgi, jo trauma neesot bijusi tik nopietna, kā sākotnēji šķita, sportists pastāstīja Latvijas Radio. Uzreiz pēc operācijas Sirmajam roka bija jānēsā īpašā fiksatorā, bet tagad jau viņš pievērsies rehabilitācijas procesam.

Operāciju Sirmajam veica augusta sākumā, un sākotnējais atlabšanas laiks tika prognozēts aptuveni pusgadu ilgs.

„Nebija tik traki, kā sākumā šķita. Plecs jūtas labi, norit rehabilitācija, un esmu apņēmības pilns jau nākamās vasaras sākumā atgriezties sacensību apritē,” Latvijas Radio teica Sirmais. 

2016.gada Eiropas čempions šķēpmešanā uzsvēra, ka ne reizi vien ir pierādījis savu spēju sekmīgi atgriezties sacensībās pēc traumām. Arī šobrīd Sirmais ir optimisma pilns atgriezties iepriekšējā līmenī. Viņš pastāstīja, ka līdzšinējie sponsori pēc traumas gūšanas no viņa nenovērsās.

Pagaidām gan Sirmais ir neziņā par palikšanu Latvijas Olimpiskās vienības (LOV) A sastāvā. „Ar LOV man ir līgums līdz decembrim. Pēc tam sēdīsimies pie galda un runāsim. Cerams, ka saglabāšu vietu,” pauda Sirmais.

Pirms diviem gadiem Sirmais izcīnīja Eiropas čempiona titulu, ko šovasar augustā nevarēja aizstāvēt veselības problēmu dēļ. 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vieglatlētika
Sports
Jaunākie
Interesanti