Šķēpmetējs Sirmais neaizstāvēs Eiropas čempiona godu

Latvijas Vieglatlētikas savienība pirmdien apstiprināja Latvijas izlasi Eiropas čempionātam 17 sportistu sastāvā, taču komandā nav iekļauts šķēpmetējs Zigismunds Sirmais, kurš pirms diviem gadiem kļuva par Eiropas čempionu.

Sirmais iepriekš saskāries ar traumām un šogad nav uzrādījis augstvērtīgus sniegumus, kas varētu būt iemesls šādam lēmumam.

Sirmais Eiropas čempionātā triumfēja 2016. gadā Amsterdamā, kad viņa raidītais šķēps lidoja 86,66 metrus tālu.

Arī bez Sirmā Latvija šķēpmešanas sektorā būs pārstāvēta plaši – uz sacensībām dosies Rolands Štrobinders, Gatis Čakšs, Patriks Gailums, Līna Mūze, Madara Palameika un Anete Kociņa.

Sacensībās startēs arī sprintere Sindija Bukša, 400 metrus skries Gunta Latiševa-Čudare, un divus apļus stadionā veiks Līga Velvere. 400 metrus skries arī Jānis Leitis, kamēr šo pašu distanci ar barjerām veiks Maksims Sinčukovs. Savukārt ar garāko no skriešanas distancēm jeb maratonu cīnīsies Ilona Marhele un Jānis Višķers. Arnis Rumbenieks piedalīsies 50 kilometru soļošanā.

Tāllēkšanā startēs Lauma Grīva, trīssoli lēks Elvijs Misāns, bet kārtslēkšanā startēs Mareks Ārents.

Čempionātā šogad nestartēs viena no titulētākajām latvietēm Laura Ikauniece-Admidiņa, kura atgūstas no iepriekš gūtā savainojuma.

Eiropas čempionāts Berlīnē notiks no 6. līdz 12. augustam. Sacensības tiešraidē tiks translētas LTV7.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vieglatlētika
Sports
Jaunākie
Interesanti