Šķēpmetēja Palameika dusmojas uz sevi par nespēju kvalificēties finālam

Latvijas šķēpmetēja Madara Palameika Londonā notiekošajā pasaules čempionātā vieglatlētikā nespēja kvalificēties finālam. Arī Anete Kociņa, uzrādot cienījamu rezultātu, arī nespēja pārvarēt kvalifikāciju, liecina organizatoru informācija.

(Papildināts ar Anetes Kociņas rezultātu)

Palameikai ieskaitīts tika tikai viens mēģinājums, kurā viņa šķēpu raidīja 59,54 metrus tālu. Tas bija par maz, lai kvalificētos finālam, un savā grupā viņa ierindojās 11. vietā, et no visām sportistēm viņai 21. pozīcija.

 “Man ir dusmas, ka nevarēju saņemties,” pēc neveiksmīgā starta LTV atzina Madara. “Es trenējos tieši šie momentiem – nu, kā tā var būt?” par sevi neapmierināta bija Palameika.

Palameika pauda, ka šis ir bijis skaists čempionāts, nekas neesot bijis, kas traucētu. “Tu gribi labāko startu savā mūžā, galvā notiek daudz, un nevar rast mieru – tas ir tas, kas traucē. Šī sezona man ir ļoti liela cīņa ar sevi un tehnisko izpildījumu,” norādīja šķēpmetēja.

Ja būtu vēl viena iespēja, viņa noteikti nepadotos. Tagad viņai vairāk esot žēl treneri, nekā sevi.

Kvalifikācijas normatīvs ir 63,50 metri, kuru Palameikas grupā varēja pārvarēt vien trīs sportistes. Labākais rādītājs 65,37 metri vācietei Katarinai Molitorei.

Tikmēr Kociņa, startējot B grupā, savā labākajā mēģinājumā šķēpu raidīja 62,26 metrus, kas bija mazliet par maz, lai kvalificētos finālam. Daudzsološā šķēpmetēja ierondojās septītajā vietā grupā un 13.pozīcijā starp visām sportistēm. No iekļūšanas finālā Kociņu šķīra vien daži centimetri.

 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vieglatlētika
Sports
Jaunākie
Interesanti