Šķēpmetēja Mūze Eiropas komandas krājumu mačā pret ASV papildina ar 4.vietu

Latvijas vieglatlēte Līna Mūze pirmdien Minskā ieguva 4.vietu šķēpmešanā Eiropas un ASV komandu mačsacīkstē, liecina rīkotāju informācija. Eiropas komandā Mūze ir vienīgā Latvijas pārstāve. 

Mūze veica divus ieskaitītus metienus, tālākajā no kuriem šķēps aizlidoja 59,71 metru. Šķēpmešanā uzvarēja amerikāniete Kara Vingere ar rezultātu 64,63 metri. Trijniekā iekļuva arī Eiropu pārstāvošā baltkrieviete Tatjana Haladoviča (64,41 metrs) un Francijas šķēpmetēja Aleksija Alē (60,86 metri). Ceturtā vieta Mūzei nodrošināja arī 3000 eiro naudas balvu.

Pirmo reizi kopš sešdesmitajiem gadiem šādā formātā rīkotajā mačssacīkstē sportisti startē skriešanas disciplīnās līdz 3000 metriem, kā arī visās mešanas un lēkšanas disciplīnās un 4x100 metru stafetē. Papildus paredzēta arī jauktā stafete, un par katru iegūto vietu komanda saņem noteiktu punktu skaitu.

Mačs noslēgsies ar sacensībām otrdien.

Eiropas-ASV mačs vieglatlētiem ir pēdējās tik augsta līmeņa sacensības pirms pasaules čempionāta, kas 27.septembrī sāksies Katarā. Ielūgumu startēt Eiropas komandā saņēma arī Latvijas rekordiste vesera mešanā Laura Igaune, kura uz Baltkrieviju nedevās, jo turpina gatavoties pasaules čempionātam.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Vieglatlētika
Sports
Jaunākie
Interesanti