Šķēpmetēja Kociņa uzstāda jaunu personisko rekordu un gatavojas jauniem sasniegumiem

Sezona šķēpmetējai Anetei Kociņai iesākusies veiksmīgi, uzstādot jaunu personīgo rekordu un pirmo reizi izpildot pasaules čempionāta normatīvu. Par sezonas galveno startu Kociņa uzskata Eiropas U-23 čempionātu.

Maija otrajā pusē Baltijas valstu un Somijas studentu (SELL) spēlēs Ogrē Kociņa raidīja šķēpu 61,60 metrus tālu, uzstādot jaunu personīgo un SELL spēļu rekordu un izpildot pasaules čempionāta normatīvu (61,20 metri).

 „Es ļoti gribēju to normatīvu,” sacīja Kociņa, norādot - ir gatava pierādīt, ka var labi startēt ne tikai mājās.

„Trenere saka, ka tehnika ir uzlabojusies,” piebilst šķēpmetēja. Kociņas trenere Valentīna Eiduka uzskata, ka sportiste ir sapratusi, kas no viņas tiek prasīts, tādēļ arī uzlabojas rezultāti. „Ja šādi viņa turpinās, tad būs vēl,” atklāj Eiduka.

Kociņa par savu galveno mērķi šogad izvirzījusi startu Eiropas U-23 čempionātā. „No viņām var sagaidīt viss kaut ko. Tajā vecumā uzvar tā, kura ir stiprāka galvā,” par savām konkurentēm saka Kociņa.

Šķēpmetējas treniņprocesu šobrīd apgrūtina fakts, ka Rīgā nav neviena stadiona, kurā var mest šķēpu, tādēļ regulāri nākas doties uz Ogri. Sportiste šonedēļ izlaidīs Ventspils šķēpmešanas sacensības, lai pilnībā atgūtos no kājas savainojuma. Jau nākamnedēļ Kociņa plāno startēt Valsts prezidenta balvas izcīņā Valmierā.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Vieglatlētika
Sports
Jaunākie
Interesanti