Šķēpmetēja Kociņa: Manī ir pamodies zvērs

Tuvojas Eiropas čempionāts U-23 vieglatlētikā. Viena no favorītēm ir Latvijas šķēpmetēja Anete Kociņa, kura šogad jau četras reizes labojusi personisko rekordu. Tagad tas ir 63 metri un 37 centimetri.

Anete ir viena no diviem pieredzējušas treneres Valentīnas Eidukas audzēkņiem. Abi nule iepriecinājuši ar personiskajiem rekordiem, bet īpaši patīkama ir Anetes izaugsme.

“Patīkams pārsteigums. Pagājušajā gadā kaut kā cīnījāmies, cīnījāmies, bet negāja mums. Bet šķēps tāds ir. Ja noķer to īsto mirkli un izjūt, tad jau aiziet,” uzskata trenere.

“Man šķiet, ka lielākoties domāšana ir pamainījusies,” pauda pati jaunā sportiste, piebilstot, ka pamainījusies arī atdeve un saikne ar treneri.

Šogad esot mainījies viss – neesot satraukuma, turklāt patīkot arī pats šķēpa mešanas process. “Es nezinu, kas ar mani ir noticis šogad. Kaut kāds zvērs iekšā ir pamodies,” pasmaidīja Kociņa.

Viņasprāt, viss var šosezon sanākt, taču nevajag pārāk augstu uzcelt latiņu. “Lai kaut kas paliek arī citām sezonām. Bet šogad plāni ir diezgan augsti un es ceru, ka izdosies,” tā par gaidāmo U-23 čempionātu, kas jau nākamnedēļ sāksies Polijā, teica šķēpmetēja.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Vieglatlētika
Sports
Jaunākie
Interesanti