Sporta ziņas

Latvijas U-20 hokeja izlase

Sporta ziņas

Rīgas «Dinamo» jaunā sezona

Šķēpmetēja Anete Kociņa

Šķēpmetēja Kociņa: Manī ir pamodies zvērs

Tuvojas Eiropas čempionāts U-23 vieglatlētikā. Viena no favorītēm ir Latvijas šķēpmetēja Anete Kociņa, kura šogad jau četras reizes labojusi personisko rekordu. Tagad tas ir 63 metri un 37 centimetri.

Anete ir viena no diviem pieredzējušas treneres Valentīnas Eidukas audzēkņiem. Abi nule iepriecinājuši ar personiskajiem rekordiem, bet īpaši patīkama ir Anetes izaugsme.

“Patīkams pārsteigums. Pagājušajā gadā kaut kā cīnījāmies, cīnījāmies, bet negāja mums. Bet šķēps tāds ir. Ja noķer to īsto mirkli un izjūt, tad jau aiziet,” uzskata trenere.

“Man šķiet, ka lielākoties domāšana ir pamainījusies,” pauda pati jaunā sportiste, piebilstot, ka pamainījusies arī atdeve un saikne ar treneri.

Šogad esot mainījies viss – neesot satraukuma, turklāt patīkot arī pats šķēpa mešanas process. “Es nezinu, kas ar mani ir noticis šogad. Kaut kāds zvērs iekšā ir pamodies,” pasmaidīja Kociņa.

Viņasprāt, viss var šosezon sanākt, taču nevajag pārāk augstu uzcelt latiņu. “Lai kaut kas paliek arī citām sezonām. Bet šogad plāni ir diezgan augsti un es ceru, ka izdosies,” tā par gaidāmo U-23 čempionātu, kas jau nākamnedēļ sāksies Polijā, teica šķēpmetēja.

Saistītie raksti
Vieglatlētika
Sports
Jaunākie
Interesanti