Seši Latvijas vieglatlēti iekļūst dalībnieku sarakstā Eiropas čempionātā telpās, startēs pieci

Eiropas čempionātā vieglatlētikā telpās Latviju nedēļas nogalē Belgradā pārstāvēs pieci sportisti, lai gan iespēja startēt būtu sešiem atlētiem, kurus iekļāva Eiropas Vieglatlētikas asociācijas (EAA) pirmdien publicētajā starta sarakstā. Līdzās kvalifikācijas normatīvus izpildījušajiem sportistiem iespēju startēt Serbijas galvaspilsētā ieguva arī vairāki Latvijas Vieglatlētikas savienības (LVS) pieteiktie atlēti.

(papildināts ar Austra Karpinska nestartēšanu)
Jau iepriekš bija zināms, ka Latviju varēs pārstāvēt Līga Velvere 800 metru skrējienā un Elvijs Misāns, kurš startēs gan tāllēkšanā, gan trīssoļlēkšanā. Pēc sasniegtā rezultāta Eiropas čempionāta dalībnieku vidū iekļuva arī kārtslēcējs Mareks Ārents. Iespēju piedalīties Eiropas čempionātā telpās nolēma neizmantot septiņcīņniece Laura Ikauniece–Admidiņa.

Savukārt pēc LVS pieteikuma bez sasniegta normatīva iespēju sacensties Belgradā EAA sniedza Jānim Vanagam augstlēkšanā un 19 gadus vecajai Sindijai Bukšai 60 metru skrējienā - viņu no izpildīta kvalifikācijas normatīva šķīra viena sekundes simtdaļa.

Savukārt Austrim Karpinskim 400 metru skrējienā starts ies secen veselības stāvokļa dēļ. Viņš pēc slimības vēl nav atguvis spēkus un uz Belgradu nebrauks, jaunāko informāciju lsm.lv sniedza LVS komunikācijas vadītāja Ieva Bļusina.

Eiropas čempionāts telpās sāksies piektdien, kad paredzētas priekšsacīkstes vīriešiem tāllēkšanā un trīssoļlēkšanā, sievietēm 800 metru skrējienā, kā arī risinās cīņa par medaļām kārtslēkšanā vīriešiem. Sacensības 60 metru skrējienā būs sestdien, kad plānota arī kvalifikācija augstlēkšanā vīriešiem. Čempionāts noslēgsies svētdien.

Visas sacensību dienas tiešraidē notikumiem varēs sekot LTV7 un lsm.lv.

Eiropas čempionāta dalībnieku starta saraksts

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vieglatlētika
Sports
Jaunākie
Interesanti