Latvijas čempionāts airēšanas sprintā

Smiltenes kauss riteņbraukšanā

Valmieras maratons

Serjogins un Helmane-Soročenkova kļūst par Latvijas čempioniem pusmaratonā

Tradicionālajā Valmieras maratonā svētdien noteica laureātus arī Latvijas čempionātā pusmaratonā, kur uzvarētāju laurus nodrošināja Dmitrijs Serjogins un Karīna Helmane-Soročenkova, informēja Latvijas Vieglatlētikas savienība.

Serjogins ar finišu pēc vienas stundas astoņām minūtēm un 41 sekundes uzvaru pusmaratonā pievienoja jau iepriekš iegūtajam Latvijas čempiona titulam maratonā. Serjogins nodrošināja jau devīto valsts čempiona titulu un septembra beigās dosies uz pasaules čempionātu Katarā, kur startēs maratonā.

Sudraba medaļu ieguva rīdzinieks Edgars Šumskis (1.09:18), bet bronzu nopelnīja Jevgēņijs Turkins no Aiviekstes (1.12:33).

Tukumniece Helmane-Soročenkova par valsts čempioni kļuva ar jaunu personisko rekordu, finišējot pēc vienas stundas 16 minūtēm un 13 sekundēm.  Helmane-Soročenkova šogad uzvarēja arī Latvijas čempionātā 3000 metru skrējienā telpās un 10 000 metru distancē.

Aiz  Helmanes-Soročenkovas trijniekā iekļuva alūksniete Ilona Marhele (1.20:01) un Klinta Lauska no Siguldas (1.23:13).

Valmieras maratonā uzvarēja Kārlis Vīksne (2.29:42), tikmēr sievietēm nepārspēta palika Jekaterina Sokunova (3.00:26).