«Rīgas kausu» izcīņa sāk jaunu laika atskaiti «Daugavas» stadionā

Ar tradicionālajām vieglatlētikas sacensībām „Rīgas kausi” otrdien sāksies rekonstruētā „Daugavas” stadiona darbība. „Rīgas kausos” šogad piedalīsies gandrīz visi labākie pašmāju vieglatlēti, bet daži būs arī skatītāju rindās.

„Daugavas” stadions apmeklētājiem un sportistiem bija slēgts no pērnā gada vidus līdz pat šī gada 15.maijam. "Rīgas kausi” būs pirmais publiskais pasākums, kas risināsies stadionā pēc tā atjaunošanas. Sacensībās piedalīsies vairāki Eiropas un pasaules čempionātu medaļnieki.

Atjaunotais "Daugavas" stadions uzņem "Rīgas kausu" dalībniekusMārtiņš Kļavenieks

  Stadionā sacīkstes tagad varēs vērot aptuveni desmit tūkstoši skatītāju jeb divreiz vairāk līdzjutēju nekā iepriekš. Sportistiem gan pagaidām būs jāsacenšas uz tā paša skrejceļa seguma, bet jau nākamgad stadions tiks gan pie jauna skrejceļa klājuma, gan futbola laukuma.

  Dalību "Rīgas kausos" apstiprinājuši gandrīz visi Latvijas vadošie vieglatlēti - Madara Palameika, Sinta Sprudzāne, Anete Kociņa šķēpa mešanā dāmām, Sindija Bukša 100 metru un 200 metru sprinta disciplīnās, Lauma Grīva un Aiga Grabuste tāllēkšanā, Paula Sprudzāne 100 metru barjerotajā distancē, kā arī Elvijs Misāns trīssoļlēkšanā, Rolands Štrobinders, Zigismunds Sirmais, Patriks Gailums šķēpa mešanā un Jānis Leitis 400 metru skrējienā.

  Savus kolēģus tribīnēs atbalstīt sola arī pašmāju labākā septiņcīņniece Laura Ikauniece-Admidiņa.

  Pirmo reizi "Rīgas kausi" tika izcīnīti 1962.gadā. Katru gadu sacensībās vidēji piedalās no 130 līdz 150 sportistiem.

  Kļūda rakstā?

  Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Saistītie raksti
  Vieglatlētika
  Sports
  Jaunākie
  Interesanti