«Rīgas kausu» izcīņā gatavojas startēt 29 valstu vieglatlēti

Latvijā vērienīgākās starptautiskajās vieglatlētikas sacensībās “Rīgas kausi” 28.maijā "Daugavas" stadionā piedalīsies 29 valstu sportisti, tostarp labākie pašmāju atlēti, ceturtdien informēja Latvijas Vieglatlētikas savienībā.

Cīņas risināsies sešās “Rīgas kausu” disciplīnās - šķēpa mešanā sievietēm un vīriešiem, 200 metru skrējienā un tāllēkšanā sievietēm, kā arī lodes grūšanā un tāllēkšanā vīriešiem. Sportisti papildus sacentīsies arī vairākās citās disciplīnās.

Kopumā sacensības notiks 15 disciplīnās un visi uzvarētāji saņems naudas balvas, bet pieci sacensību uzvarētāji ar augstvērtīgāko rezultātu, ko noteiks pēc vieglatlētikas disciplīnu salīdzinošajām punktu tabulām, nopelnīs papildu prēmijas.

Šobrīd dalību sacensībās līdzās ārzemju vieglatlētiem ir apstiprinājuši 18 Latvijas sportisti. Īpaši lielu atsaucību izpelnījusies tāllēkšana, kur piedalīsies arī Latvijas labākie tāllēcēji – Aiga Grabuste un Elvijs Misāns.

Sacensību ietvaros paredzēts arī paraolimpiskais 100 metru skrējiens neredzīgiem sportistiem ar pavadoni un vājredzīgiem sportistiem, kā arī 4x200 metru stafetes skrējiens Rīgas skolēniem. Arī šogad sacensības atklās nu jau tradicionālais vieglatlētikas zvaigžņu bērnu skrējiens.

Sacensības rīko Rīgas dome un Izglītības, kultūras un sporta departaments sadarbībā ar Latvijas Vieglatlētikas savienību un atbalstītājiem.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Vieglatlētika
Sports
Jaunākie
Interesanti