Sporta ziņas

MTB 3.posms Siguldā. Oskars Muižnieks

Sporta ziņas

Sieviešu basketbola izlase turpina gatavoties EČ finālturnīram

Rīgas kausi 2019

Rīgas kausi šogad pārceļas uz Ogri

Tieši pēc nedēļas Ogres stadionā norisināsies tradicionālās vieglatlētikas sacensības “Rīgas kausi”. Šīs sacīkstes norisinās kopš 1962. gada un ierasts, ka sacensības noris “Daugavas” stadionā, tomēr šogad vieglatlēti cīnīsies Ogres stadionā.

“Daugavas” stadions šogad tehnisku iemeslu dēļ nevar nodrošināt tādu sacensību uzņemšanu, kādu vajadzētu sportistiem.. Runa ir par skrejceļu kvalitāti,” atklāja Latvijas Vieglatlētikas savienības prezidents Arnis Lagzdiņš.

Sacensībās piedalīsies virkne Latvijas vadošo sportistu. Viņu vidū arī 400 metru skrējējs Jānis Leitis, kuru pērn atzina pat Latvijas labāko vieglatlētu.

Atgriezusies no divām treniņnometnēm Portugālē skrējēja Sindija Bukša sezonu pa īstam sāks “Rīgas kausu” mačos. Pērn šajās sacensībās “Daugavas” stadionā viņa laboja Latvijas rekordu 100 metru distancē. “Rīgas kausi” tiešām ir vieni no tiem mačiem, kuros es varu sagatavoties, sajust to lielo maču auru. Protams, tas nav super liels pasākums, bet priekš Latvijas tas ir viens no lielākajiem, ja ne pat lielākais tāda veida pasākums,” LTV uzsvēra Bukša.

Ogres stadionā sacensībās piedalīsies vairāki augsta līmeņa ārzemju sportisti. 400 metru skrējienā piedalīs pasaules čempions telpās 4x400 stafetes disciplīnā polis Karols Zaļevskis un viņa tautiete, 2018.gada Eiropas čempione un 2017.gada pasaules čempionāta bronzas ieguvēja 4x400 metru stafetē Malgožata Holuba-Kovalika.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vieglatlētika
Sports
Jaunākie
Interesanti